2737
2739
عنوان

پدرشوهرم منو ازخونه انداخت بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 88 پست
والا شاید بخاطر این که شوهرم ۱۰۰میلیون دستش داره گفت تا فردا صبح صد میلیونمو پس ندی میام خونتو آتیش ...

چه آبرو ریزی کرده شوهرت . بیچاره پدر شوهر و خواهر شوهرت ابرو واسشون نمونده پیش داماده

اینم راسته ممکنه این رفتار با شما هم داشته باشه در آینده چون پدرش اینجوری بوده ضمنا من خودم شوهرم ن ...

شوهرم بهترین اخلاق دنیاروداره فقط بعضی وقتا که عصبانی میشه من چیزی نمیگم خودش خوب میشه اونا میرن رواعصابش 

ولی هروقت اشک منو میبینه دست به چاقو میشه دوس داره بمیره ولی من گریه نکنم منم هرچی بهم بی حرمتی میشم خودمو خیلی ناراحت نمیکنم میگم خدایا شکرت درعوضش شوهرم خیلی دوسم داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی عصبی بی اندازه وقتی اعصابش خرابه هیچکس نمیتونه جلوشو بگیره

به شوهرت چه ربطی داره  خواهرش دوست داشته بااون ازدواج کنه چه ادم بی درکی شوهرت.

بنظرم پدرشوهرت حق داشته

خواسته به پسرش بفهمونه که چطور من به زن تو چیزی میگم شرمنده زنت میشی   بااین کارش خواهرشم مثل شوهر شما شرمنده میشه خب

عزیزم شایدکمترین ناراحتی الان واسه توباشه.خواهرشوهرت پدرشوهرت مادرشوهرت وخودشوهرت مطمئنا خییلی بیشترازتو عصبی وناراحتن.توبه روی خودت نیار کنترل کن خودتو تاشوهرتم کمترعصبی بشه درست میشه ب مرور.اینم درنظربگیرکه حق با اوناست واقعا ب داماده بی احترامی کرده بایدبدونه که بعداممکنه خواهرش اذیت بشه وحرف بشنوه.پدرشوهرتم ب فکره همین چیزابوده ک عصبی شده

2740
خب حالا حتما شوهرت باید جلو مهمونا اونطور آبرو ریزی میکرد؟ خب خواهرش دوس داشته با اون ازدواج کنه به ...

شوهرش بیکاره بی هیچه بخاطر همین میگه تو میتونستی با ادم بهتری ازدواج کنی این مایه ننگه تو خانوادمون و فلان

[QUOTE=333513498]شوهرم بهترین اخلاق دنیاروداره فقط بعضی وقتا که عصبانی میشه من چیزی نمیگم خودش خوب میشه ا

کسی ک چاقو تو جیبش باشه هیچ وقت ادم خوبی نیست برعکس خیلی هم خطرناکه ☹

شوهرم بهترین اخلاق دنیاروداره فقط بعضی وقتا که عصبانی میشه من چیزی نمیگم خودش خوب میشه اونا میرن روا ...

شوهرت بی ادب، بی حیا، دیکتاتور و زورگو، بی شرم، بی درایت و بیرحم و بدجنس ه

خیلی با خانواده ش بدرفتاری کرده

[QUOTE=333513498]شوهرم بهترین اخلاق دنیاروداره فقط بعضی وقتا که عصبانی میشه من چیزی نمیگم خودش خوب م ...

اصلا هم اینطور نیست هیچم خطر ناک نیست من از ادمای بی زبون بی غیرت بدم میاد الان دامادشون بی زبونه خوبه نتونست جلوی شوهرمو بگیره که زنشو بزنه میترسید شوهرم بهترینه هیچوقتی به کسی اجازه نداده چپ نگام کنن

شوهرت بی ادب، بی حیا، دیکتاتور و زورگو، بی شرم، بی درایت و بیرحم و بدجنس ه خیلی با خانواده ش ...

عزیزم حتما دلیلی داشته لطفا ب شوهر من توهین نکنید ادم نمیشه همه چی و بگه 

2706