2733
2734

نامزدم میگه میترسه وقت منو هدر بده میگه میترسه فقیر بمونه هیچ شغلی نداره و دانشجوعه ارشد روانشناسی هست

۲۴سالشه من ازش پرسیدم دوست داری ترکت کنم؟ 

گفت نه

گفت حق داری اگه ترکم کنی

من بی پول و فقیرم و هیچ انتظاری ازت ندارم

بچه ها دوسش دارم اونم دوسم داره ولی یه ترسی افتاد تو دلم نمیدونم چرا نظرتون بگین

من بهش گقتم باهم میسازیم یه شغل خوب پیدا کن بعدش ازدواج میکنیم خونه اجاره میکنیم و گفت میرم دنبال پیدا کردن شغل 

خب شرایط اقتصادی بده 

ما با دوتا بچه همیشه ترس آینده ی خودمون و بچه هامونو داریم خب حق داره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بنظرت من چیکار کنم؟ 

باهاش حرف بزن ببین دلیل ترسش واقعا از نداریه یا از جاهای دیگه س

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

خب بیچاره شغلی نداره مسئولیت یه خونه و زندگی بخواد بیاد رو دوشش معلومه نگرانه اونیم که شغل داره نگرانه که از پسش برمیاد یا نه بعد ایشون حقو به تو دادن که ترکش کنی ربطی به ترک کردن خودش نداره

2738