2737
2734
عنوان

تاحالا خواستین واسه شوهراتون صرفا زن باشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 72 پست
خب یعنی چی  اگر مادر نیستم پس غذا رخت و لباس و.. با من نیست من طرفا همسرم و تمکین میکنم  ...

مجموعه از ایناس دقیقا وقتی لازمه ولی بعضیا صرفا سعی میکنن 

نقش مادر داشته باشن 

با بعضیا سعی میکنن فقط خودشون یه آدم اسیب پدیر نشون بدن 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخام داداش باشم قبوله؟ 

عالیه 😅❤️

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
کلا با هیچکس زیاد نباید صمیمی شد

دقیقا ولی واسه اولین بار خواستم تلاش کنم اونو به خودم نزدیک کنم نگه این خواهر شوهره یه چی ایی تو ذهنش ساخته که بخدا ۰۰۰۰۰ نقطش از ذهنم رد نشده بود قصد اصلااا نداشتم حق با تو هست باید باهمه مثل خودشون باشی 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
2728
گفتم  بجایی اینکه مداووم به فکر همسرت باشی  چیکار کنه چیکار نکنه کجا برع کجا بیاد  ...

عالی بود.درسته مرد ها هرچی دنبالشون بری بدتر فاصله میگیرن.براخودت زندگی کنی بیشتر میان دنبالت و اونا هستن که برای رضایتت تلاش میکنن

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
نه اصلا هرکس درجایگاه خودش وجود داره  شاید دلیل خیلی از اختلافای زندگی بقیه همینه  میخوا ...

از نظر من این نقش یه جایگاه دیگه رو بازی کردن نیست

از نظر من همسر بودن هم میتونه همینه باشه و این کاملا طبیعیه حالا چرا نگفتم قطعا هست گفتم میتونه باشه چون آدما با هم متفاوتن روش همسر بودناشون هم متفاوته

و این همسر بودنی که من میگم اصلا به این معنا نیست که به فکر خودت نباشی همش تو فکر همسرت باشی در کنار به فکر خودت بودنا خیلی خیلی طبیعیه که یه نفر به فکر همسرش هم باشت نگرانش هم بشه هواشو هم داشته باشه باهاش رفاقت هم کنه من تو اینا تناقضی با همسر بودن نمیبینم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
نه من ترجیح دادم رفیق باشم و خیلی هم راضی ام 

اینکه مثل یک رفیق باشی خیلیم خوبه

منظورم کسایع که فراموش کردن همسرن

2740
من ننه بزرگشم

😂😂🤣آفرین

ینی چی فقطهمسرباشیم ینی فقط بپزیم بشوریمبسابیم عینربات باشیم تو کدومدهه زندگی میکنی شما 

مگه خدمه گرفتن یا با ربات ازدواج کردن 

همسربودن یعنی مثل مادر نگران بودن مثل مادر مهربونی کردنمثل مادر دلسوز بودن همونطورکه من واسه همسرم مثل مادر رفیق وهمراهم همسرمم مثل پدر امن امنیت ونگران منهمثل رفیق همدم وهمصحبت وهمراز منه مثل همسر مشوق حمایتگر و تشویقکننده به اهداف منه اینی که ماداریم اسمش زندگی کردن ولی فکرکنم اونمدلی که شمانظرت فقط ربات و زنده بودنه نه زندگی کردن

اگه پیام های زن دا اشمو ببینی میفهمی واقعا بعضیا دشمنن دو روزه قبلم شکسته بد جوری 😓مگه من جز مهربون ...

خب میگم بعضا از خانواده طرف تابو میسازن 😐

بهتر باهاشون همیشه رسمی باشی

نه اون بجه نیست یه ادم بالغ آدم باید یادبگیرن  اول مسئولیت سلامتی خودش باشه   این داستان ...

اینجوری که تو میگی متوجه نمیشم خب زن بودن تو همه اینا خلاصه میشه

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁
من هم رفیقشم هم مادرشم (( و حس میکنم  این ترکیب خوبیه چون رابطه خیلی خوبی داریم باهم دیگه شوهرم ...

خب این میتونه عالی باشه

ولی اینکه  یک روز مثل مادری باشی که فقط امر نهی کنی 

ویادت بره شریک زندگیش هستی این بده

2706