2737
2739
عنوان

این دخترا و پسرا خیلی گناه دارن بنظرمن

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 30 پست

چقدر خوبه انسان‌های فهمیده‌ای مثل شما وجود داره. آخه من خیلی وقتا به این مسئله فکر کردم ، دیدم بچه‌هایی رو که واقعاً از هر جهت کم نداشتن ، انسان ، فهمیده ، مهربون ، شاغل ، کاری ، مسئولیت‌پذیر ، صبور ، مهربون و .... یعنی از هر نظر مناسب برای زندگی مشترک و در واقع لایق این هستند که زندگی خوبی داشته باشن ، اما متأسفانه خانواده‌های خوبی ندارن و همین مشکل خانواده یا حتی یکی از اعضای خانواده باعث شده این بنده‌های خدا هم با آتیش اون‌ها بسوزن . وقتی این‌ها رو می‌بینم واقعا دلم می‌سوزه 😔 هرچند به نظر من آدم باید خود طرفو ببینه و اون شخص براش مهم باشه .

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
تاپیک قبلیمو ببنید خواستگارم شرایطش اینطوریه

من تاپیک قبلی شما رو ندیدم، تو این تاپیک برای توصیف خانواده خواستگار فقط از واژه افتضاح استفاده کردی، فرق می‌کنه که منظورت از افتضاح و بد چی هست و از چه نظر مشکل دارند 

فساد اخلاقی و خلافکاری رو نمیشه چشم پوشی کرد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره گناه دارند، ولی خب من می‌دونم که اگر در جایگاه خانواده ای باشم که یک پسر با این شرایط خواستگار د ...

معتاد مهم نیست چون دختر پسر دخیل نیستن مثلا پدر دختر یا پسر معتاد باشه چه ربطی داره فوقش ماهی دوبلر برن وقتی پسر خوب باشه

2731
چقدر خوبه انسان‌های فهمیده‌ای مثل شما وجود داره. آخه من خیلی وقتا به این مسئله فکر کردم ، دیدم بچه‌ه ...

درسته خواستگار من شرایطش خیلی خوبه فقط خوانوادش

کسانی که همه مشخصات فوق رو دارن ولی قیافه ندارن هم دلتون براشون می‌سوزه ؟ 

یاد بگیریم همه انسانها را دوست بداریم ، بی دلیل و بدون چشمداشت محبت کنیم . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 
من تاپیک قبلی شما رو ندیدم، تو این تاپیک برای توصیف خانواده خواستگار فقط از واژه افتضاح استفاده کردی ...

مادرش فلجه پدرش هم بیکار اخلاقی هم بنظرم خیلی بی اعصابن تاپیک قبلیم کامل توضیح دادم

2738
معتاد مهم نیست چون دختر پسر دخیل نیستن مثلا پدر دختر یا پسر معتاد باشه چه ربطی داره فوقش ماهی دوبلر ...

مریض چی کسی ک مادرش فلجه؟

بنظرتون اونم تاثیری تو زندگی نداره؟

والله جز اینکه خرجشون و باید بده اینقدرام بد نیستن،بلاخره دخترا که نجیب و مستقلن،مادر و پدرم ناتوان و بی پولن،بیشتر این بی پولیه مشکلسازه که خب مهمه دیگه .اگه شرایط خودت خوبه میتونی منتظر خواستگار بهتر باشی .

معتاد مهم نیست چون دختر پسر دخیل نیستن مثلا پدر دختر یا پسر معتاد باشه چه ربطی داره فوقش ماهی دوبلر ...

بستگی به شخصیت طرف داره، اینکه تحت تاثیر قرار بگیره، اینکه اون فرد معتاد مزاحمت و دردسر برا کل خانواده درست کنه و ... 

کاش خانواده ها، پدر و مادرها، خواهر و برادرها حواسشون باشه که رفتار و عملکردشون در زندگی و سرنوشت کل خانواده اثر میگذاره و خودخواهی و سستی رو کنار بگذارند

بستگی به شخصیت طرف داره، اینکه تحت تاثیر قرار بگیره، اینکه اون فرد معتاد مزاحمت و دردسر برا کل خانوا ...

بله درستع ولی واقعا پسری که لب سیگار نمیزنه پاک سالمخ پدری که معتاده پسره چه گناهی داره یا دخترع که شانس ازدواج خوب نداشته باشن مهم طرف هست چه دختر چه پسر، پدری که معتاد باشه درحدی کاری به فرزندا نداشته باشه هیچ مشکلی نداره چون معتاد مریضه 

2706