2737
2734
عنوان

روس ها واقعا زیبانننن!!

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 37 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعازیباترین هستن

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2728

موافقم خوشگلن 

اما جدی چهره خودمونو دیدی؟

خدایی خیلی زیباییم و تو دل برو 

توی سایت جهانی ردیت یکی از سرچای پر طرفدارشون اینه که چرا زنای ایرانی انقدر زیبان و همه هم تاییدش میکردن 

ما چون که خودمون بلوند و بور طبیعی کم دیدیم برامون خاص و جذابه.

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕
مثلا تفریحاتشون چیان؟بگو ما هم یاد بگیریم پوسیدیم تو خونه

اینجایی که من هستم همه ظهرا میان دم استخر افتاب میگیرن کلا شادن بزن برقص شبا دیسکو البته دیسکو سالما میبینی پیرا اون وسط میرقصن🥹😂 میرن خرید مغازه های برند اصلا همینکه با دامن میری تو خیابون خودش تفریحه😢ولی احساس غریب بودن بده نمیشه باهاش کنار اومد 

دانشجو🦋از نسل کوروش🤞🏻 
2738
موافقم خوشگلن  اما جدی چهره خودمونو دیدی؟ خدایی خیلی زیباییم و تو دل برو  توی سایت جهان ...

اصلااا اتفاقا این توهم ما ایرانیاس بیای بیرون از ایران میفهمی چی میگم

دانشجو🦋از نسل کوروش🤞🏻 
اصلااا اتفاقا این توهم ما ایرانیاس بیای بیرون از ایران میفهمی چی میگم

پس چرا بین خارجیا اون همه زیبایی مردم ایران زبانزده؟

بیرون از ایران چهره های متفاوتی میبینی 

چون یه عمر توی ایران بودی و به چهره خودمون عادت کردی 

البته خب هرکسی یه سلیقه ای داره و من منکر زیباییشون نمیشم

بختیاریم🌱                                                   حتما سعی کنید با خدای مهربون رفیق باشید، تاثیرش رو توی زندگیتون میبینید.🌱❤💕
منم شنیدم حالا واقعا خوشگلن یا چون سفید و بور هستن میگی خوشگل  آخه خیلیا کاری ندارن طرف اجزای ...

منم مثل تو فکر میکردم ، فکر میکردم بزرگ کردن روس هارو اما نه واقعا عالی ان اصلا جدا از چهره هامون که نژادمون رو تفکیک میکنه قد و هیکلامون ضایع متفاوته اونا خیلی خوش هیکل و قد بلندن اجزای صورتشون اوکیه صورت خوشگلی دارن اوناهم زشت و زیبا دارن اما خیلی متفاوت ترن حس میکنم تغذیه سالمی داشتن که انقدر خوبن چون دیدم خیلی ورزش میکنن غم و غصه هم که ندارن همه چیشون عالیه حتی پیراشون انقدر به خودشون میرسن و تفریح دارن و زیبا هم هستن همه چی باهم دارن:(

دانشجو🦋از نسل کوروش🤞🏻 
پس چرا بین خارجیا اون همه زیبایی مردم ایران زبانزده؟ بیرون از ایران چهره های متفاوتی میبینی  ...

عزیزم شما راجع به کدوم خارج صحبت میکنی یا از کی شنیدی؟؟ شما تاحالا از ایران خارج شدین 

دانشجو🦋از نسل کوروش🤞🏻 
عزیزم شما راجع به کدوم خارج صحبت میکنی یا از کی شنیدی؟؟ شما تاحالا از ایران خارج شدین  ...

چه ربطی به حرفام داشت؟!😂

اصلا دلت میگیره که تو ایران هیچ تفریحی نداریم واقعا هیچی موندم اصلا برگردم چیکار کنم :(( همش بمونم ت ...

تو روسیه درس میخونی؟

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706