2733
2739
حالا خداراشکر من یه نگهبان بیشتر ندارم    

باز جای شکرش باقیه ماله تو یکیه ماله من ۳تاااااان مادرم امشب شام فرستاد مادرشوهرمم امروز نزاش  باهاشون برم بیرون گف دست فرمون شوهرم بده 😂😂😂شوهررمم ک کلااا بخام آب بخورم میگ مطمئنی ظرر نداره😂😂😂

خیلیی سخته دلم میخاد برقصم دلم میخاد برم بیرون برم خرید پففف از این تخت خسته شدم 😫مثه زندانیا ی ساع ...

من کلا جمع کردم رفتم خونه مامانم جامم انداختم تو هال بعدشم هر روز خاله زندایی اینا میومدن حوصلم زیاد سر نمیرفت😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کلا جمع کردم رفتم خونه مامانم جامم انداختم تو هال بعدشم هر روز خاله زندایی اینا میومدن حوصلم زیاد ...

خوشبحالت راستش منم دلم میخاد برم خونه مامانم اما چون تازه ۲هفتمه میگم خدانکرده یچیزی بشه خونه خودم  پیش شوهرم باشم بهتره 🥲

خوشبحالت راستش منم دلم میخاد برم خونه مامانم اما چون تازه ۲هفتمه میگم خدانکرده یچیزی بشه خونه خودم&n ...

خونه خود ادم که خیلی بهتره،من به خونم ویار داشتم از بوش حالم به هم میخورد مجبور شدم تا آخر بارداریم خونه مامانم بمونم

2728
خونه خود ادم که خیلی بهتره،من به خونم ویار داشتم از بوش حالم به هم میخورد مجبور شدم تا آخر بارداریم ...

اها چ جالب پس از خونه ویار داشتید نه من ویار ندارم خداروشکر اما از بوی غذا خوشم نمیاد