2737
2739
بی ارزش نکن .نشون بده همه میبرن و جز وظایف مرد هست 

اره متاسفانه دوست صمیمیش زنشو مسافرت نمیبره واسه همین فکر میکنه این خیلی لطف میکنه به قول شما هرکی  تو اطرافیان زنشو برد مسافرت بهش بگم ک فکر نکنه فقط اونه

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
طبق تاپیکای قبلیت اصلا سربه سرش نزار  روانی رو

ههخ راست میگی واقعا توشوهرمنو بهتراز من میشناسی.اخه حق ب جانبم هست اعصابمو بهم میریزه امسالم عید با دوستاش دوسه روز رفت مسافرت .

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم من تو تاپیکی دیدم ک گفتید ازدواج قبلی شوهرتون معتاد بوده

منم تو عقدم دارم جدا میشم میشه راهنماییم کنید؟؟

و از تجربت بگی؟؟

تو تاپیکام مشکلمو نوشتم

من سپردم ب خدا ،هرچه خودش میخاهد🙌🏻😇
2742
و اینکه با همسر دومت چ مدت رفت و امد داشتی  تو اشنایی متوجه ی سری اخلاق مث مشروبو یا چیزای دیگ ...

عزیزم هردو ازدواجم سنتی بود ودرعرضدوسه روز عقدکردیم اولی اعتیادش شیشه بود بنظرن ولی خیلی دوسمداشتو راحت میتونستم ترکش بدم من بیشتر بخاطر بی پولیش طلاق گرفتم الان دوتا بچه داره و زندگی خوبی داره.توام نامزدت اگه اخلاقش خوبه بهش فرصت بده .شوهرمم نه شناخت نداشتم تو نامزدی فهمیدم مشروب میخوره ودین وایمان نداره ولی چون ازدواج دومم بود سوختمو ساختم ادم تو ازدواج دوم دیگه زبونش کوتاه میشه و از طلاق میترسه

عزیزم هردو ازدواجم سنتی بود ودرعرضدوسه روز عقدکردیم اولی اعتیادش شیشه بود بنظرن ولی خیلی دوسمداشتو ر ...

اره منم خیلی نگرانم  چون اون اخلاق داش اما از اول عقد ذرگیر بودیم سر این جریانا ک حسابا بستیم تعهد گرفتیم

ب ی طریقی میررف تو سایت ک بعدم ماجرا گذشتش فهمیدم  و اون توهمی ک زده بود

مشاورا گفتن نه این مرد زندگی نیس و..جداشو

دیگ ترسیدم برم تو زندگی

واقعا تصمیم سختیه پر از ریسک نمیدونم چی کنم

من سپردم ب خدا ،هرچه خودش میخاهد🙌🏻😇