2737
2739
عنوان

پیش خرید خونه چیتگر مشورت میخوام.

174 بازدید | 12 پست

سلام.

کسی هست چیتگر زندگی کنه؟

من یه پس اندازی دارم و تو فکر سرمایه گذاریم. تو دیوار که میگشتم خیلی پیش فروش خونه تو چیتگر با قیمت های خیلی خوب بود کسی بوده از این تعاونی ها خونه خریده باشه و راضی باشه؟ معمولا شرایط خریدشون چطوریه؟ اینقد قیمتش مناسبه شبهه برانگیزه. اگه چیتگرید بیاید بگید چطوره.

کلاهبرداری تو پروژه های چیتگر خیییییلی زیاده،من که میترسم برم سمتش

عع ای بابا. ممنون گفتید. امیدوارم یکی پیدا شه که تجربه خربد واقعی و موفق داشته باشه بتونه راهنمایی کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام گلم خوبی،ببخشید مزاحمتون شدم،میخواستم بپرسم حال پدرتون چطوره؟الان با مثانه ی مصنوعی مشکلی نداره ...

حالشون خوبه . مثامشون رو با یه قسمت از رودشون درست کردن یعنی خارجی نیست و در داخل بدنه ولی حس دفعش ضعیفه و از ایزی لایف استفاده میکنن. اولش سخت بود اللن کم کم کنار اومدن 

حالشون خوبه . مثامشون رو با یه قسمت از رودشون درست کردن یعنی خارجی نیست و در داخل بدنه ولی حس دفعش ض ...

اها،خدا حفظشون کنه،یعنی الان شکمش سوراخ نداره؟چند ساله این‌عمل رو انجام دادن؟معذرت میخوام شرمنده این سوال رو میکنم فقط مثانس رو برداشتن؟ناحیه تناسلی دست نخورده؟اخه کسی رو دیدیم که اون قسمتشم دراورده بودن

2740
اها،خدا حفظشون کنه،یعنی الان شکمش سوراخ نداره؟چند ساله این‌عمل رو انجام دادن؟معذرت میخوام شرمنده این ...

نه الان سوراخ باز روی شکمش نداره.

دقیقا دوساله.

ناحیه تناسلی به لحاظ شکل و فرم سالمه ولی چون پروستات رو هن برمبدارن دیگه توانایی جنسی وجود نداره.