2737
2739
عنوان

از ازدواج کردن میترسم

304 بازدید | 46 پست

نمیدونم چرا اما میترسم "متعهد" بشم ://

با اینکه خیلی حد و حدود ها توی روابطم دارم اما از اینک  به زندگی و فرد تعهد بدم و متاهل بشم دید خوبی ندارم

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم میترسم چون مردها تنوع طلبن و خیلی کم توشون وفادار پیدا میشه

اره واقعا

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  

حق داری خب 

ولی سنتم کمه بهش فکر نکن اصلا 

اگه خانوادت ازدواجی نباشن 😀

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
منم میترسم چون مردها تنوع طلبن و خیلی کم توشون وفادار پیدا میشه

راست میگی تو زن ها هم وجود داره

ولی تنها چیزی ک مهمه پاک بودنه

ک تو خیلی از زن و مردها پاک کم پیدا میشه

2738
دقیقا زندگی کردن و ازدواج تو این زمونه قابل اعتماد نیست

من کاری به طرف مقابلم ندارما اما از خودم میترسم ک خیانت نبینم یا خدایی نکرده خیانت نکنم از بس ادم دیدم خیانت کردن با وجود عشقو عاشقی و زندگی خوب احساس میکنم مسریه

من کاری به طرف مقابلم ندارما اما از خودم میترسم ک خیانت نبینم یا خدایی نکرده خیانت نکنم از بس ادم دی ...

الان من بگم عشق وجود نداره یسری ها میان گارد میگیرن 

اقا ول کنین این چیز ها رو خداروشکر عقل داریم همه ما 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
من کاری به طرف مقابلم ندارما اما از خودم میترسم ک خیانت نبینم یا خدایی نکرده خیانت نکنم از بس ادم دی ...

خیانت نکردن که سخت نیس....خیانت دیدن سخته....

خیانت نکردن یعنی از موقعیت ایجاد روابط عاشقانه دوری کنی و تمام

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
حق داری خب  ولی سنتم کمه بهش فکر نکن اصلا  اگه خانوادت ازدواجی نباشن 😀

پدرم خیلی سخت گیری میکنه 

مادرم ازدواجیه

خودم دوست دارم مستقل بشم و زندگی مجردی داشته باشم

با وجود شرایطی ک پدرم برای ساخته احساس میکنم هیچ راهی جز این ندارم البته تا الان از فرار کردن اجتناب کردم

2706