2737
2734
عنوان

کیا با اکثر فامیل قطع رابطه ان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 28 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بایسری هاشون رفت وامدداریم 

که کاش همون هم نداشتیم 

متنفرم ازجماعت فامیل

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2728
حس تنهایی نمیکنی؟ عید جایی رفتی؟ بهت نمیگن گوشه گیر؟😑

نه بابا اینقدر خوشحالم کاش هیچ وقت نیان،عید هیچ جا نرفتم هیچکی هم نیومد پسته هام خودمون خوردیم یک کیفی کردم 😂نه تو باید خوشحال باشی که با قوم الظالمین رفت و آمد نداری 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

منم باینکه مجردم فراریم از ارتباط با خیلیاشون بخاطر فخر فروختن و نیش کنایهاشون اینکه بارها دیدم هرچی اتفاق افتاده برامون ب عالم ادم گفتنو پخش کردن بدتر دیدم نسبت به خلیاشون تغییر کرده و واقعا هرسری میام فراموش کنم باز نمیتونم خانوادمم مخالف قط ارتباطن

🌙
نه بابا اینقدر خوشحالم کاش هیچ وقت نیان،عید هیچ جا نرفتم هیچکی هم نیومد پسته هام خودمون خوردیم یک کی ...

ولی خب پدر مادرم طلاق نگرفتنه،اما اونا خداروشکر قطع ارتباطن

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
نه بابا اینقدر خوشحالم کاش هیچ وقت نیان،عید هیچ جا نرفتم هیچکی هم نیومد پسته هام خودمون خوردیم یک کی ...

برعکس من مامانم خیلی اهل فامیل و دوست و رفیق و رفت و آمده یعنی همش یا داره تلفنی با فامیل حرف میزنه یا میره خونه ی دوستاش...اونوقت منم اینجوری با هیچ کی رفیق نیستم

2738
برعکس من مامانم خیلی اهل فامیل و دوست و رفیق و رفت و آمده یعنی همش یا داره تلفنی با فامیل حرف میزنه ...

ببین تو آخر سر باید تنهایی با مشکلات رو به رو شدی هیچکیم نمیتونه کمکت کنه خب! 

اگه دورت شلوغ باشه و هیچکی بدردت نخوره پس بهتره هیچکس نباشه از اولش اینجوری راحت تری 

من باکل فامیل پدرومادرم درارتباطم ولی باکل خواهربرادرام وخونه مادرم وخونه مادرشوهرم قط ارتباطم مخصوصن خونه مادرشوهرم دلیلشونمیگم کلان توفازقط ارتباطم ادمای سمی روحذف میکنم شایدم خودم سمی باشم  🤌😶😐😔

میشه بیاید تاپیک قبلی من لطفا خیلی واجبه

با فامیل بابام مامانم خودش پای بعضی هارو قطع کرد 

طرف مامانم میان و میریم 

دوستای خانوادگی داریم رفت و اومد داریم

و اینکه احساس تنهایی کنیم ن نمی‌کنیم 

الان میدونی جوری شده دیگ دوره رفت و اومد باشه نیست هر۲ماهی اینا باشه خوبه آدم واس خودش جمع کنه  و پچرخه و بخوره

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

شوهر من که فامیل انگشت شمار داره، اونا هم دررحال مرگ و میرن شکرخدا ، منم با کل خانواده شخصی ام، پدر مادر خواهرا و شوهراشون قطع رابطه کردم ۳-۲ سالی میشه، راحت راحت شدم. یدونه برادر مجرد دارم با اون فقط تلفنی و گفتگو دارم که اونم از بس سر کاره، حالا حالاها نمیشه باهاش حرف زد. میمونن طرف مادرم، با اونا تلفنی و رفت و آمد دارم ولی سال تا سال! اینقدر ازشون فاصله کرفتم و درحال ارتقا خودم هستم، امسال عید منت میکشیدن برم منزلشون!

والا بخدا! احساس تنهایی؟؟؟؟ چرا آخه، برای چی؟؟؟؟

من شوهرم رو هم آدم نمیدونم همراه خودم کنم که واسم ناز و غمزه نکنه، حالا ناراحت نبود فامیل باشم؟؟؟ بیخیال عزیز. تازه ۴۰ دقیقه پیش از پیاده روی اومدم، برای خودم حال میکنم، بی نیاز به وجود موجودی!

دلا تا کی در این دنیا فریب این و آن بینی/ کمی از چاه ظلمانی برون آ تا جهان بینی .                                                                                مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری.