2752
2734
عنوان

به شدت از لب و دهن خودم متنفرم +عکس ،بیایت ببینید مشکلش چیه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 116 پست
از مرز میفرستن برامون عمده می‌خریم تو سایت باسلام میفروشم مشتری هم زیاد داره ولی مثل آدم خر هیالور ...

آره بردار حتما

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرونه عزیزم ؟؟

۶۲۵ 

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
چقدر مثلا ؟؟ ❤️❤️😍

800/900

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2731
800/900

ن بابا اینستا زیادی گرون میدن

نمونه ی فیک ش داریم ۲۵۰

اصل  داریم ۶۲۵ تومن

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
نه بابا عمل چیه🙄🙄🙄اصلا لازم نداره😕

لازم داره ! 

البته خیلی ضروری نیست 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
من خیلی کارا زیبایی کردم رفتم فقط فقط ژل بزن به چونت عقب درست میشه قشنگ عیبش

دقیقا منم همینو بهش گفتم...چون خواهرم دقیقا بعد عمل بینیش این مشکل رو داشت...رفت پیش دکتر 

بهش این پیشنهاد رو داد 

عمل چیه بابا مشکلی نداره آخه😕

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
ن بابا اینستا زیادی گرون میدن نمونه ی فیک ش داریم ۲۵۰ اصل  داریم ۶۲۵ تومن

من اوردینری زیاد میخرم

میتونم فیک و اصل تشخیص بدم

اکثر سرم ها همین رنج 700 تومنن

چندتاشون گرون تر

2740
دقیقا منم همینو بهش گفتم...چون خواهرم دقیقا بعد عمل بینیش این مشکل رو داشت...رفت پیش دکتر  بهش ...

دقیقا خیلی بزرگش می‌کنه اسی

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
از مرز میفرستن برامون عمده می‌خریم تو سایت باسلام میفروشم مشتری هم زیاد داره ولی مثل آدم خر هیالور ...

عزیزم محصولات بهداشتی که باسلام میفروشن؛معمولا چقدر از تاریخش میمونه؟خودت دیدی تاریخ گذشته اونجا بفروشن؟

درخواست دوستی ندین اگه خیلی واجب بود تو یکی از تاپیکام اطلاع بدین ✨️ تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
لازم داره !  البته خیلی ضروری نیست

اصلا لازم نداره منم خواهرم همین مشکلو داشت رفت دکتر...اونم حساس بود...دکتر بهش گفت این کارو انجام بده الان خیلی راضیه قشنگ چونش اومده جلو هم تراز با بینیش شده

..

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
وای بیخیالشم پس  مرسی عزیزم

سرم آزلائیک اسید آردن هم خوبه 

350

عزیزم محصولات بهداشتی که باسلام میفروشن؛معمولا چقدر از تاریخش میمونه؟خودت دیدی تاریخ گذشته اونجا بفر ...

باسلام ی سایت معتبر هست عزیزم . 

تاریخ انقضای محصولاتی مثل اوروینری از طریق بارکد ش چک میشه روش ننوشته.

و اینکه خودت میتونی از فروشنده بخای عکس بارکد بفرسته و سرچ کنی تاریخ ش ببینی