2733
2739

من بابام بهم میگه من تو رو مث دخترا بزرگ نکردم که لوس بار بیای

من خودم خریدا خونه رو انحام میدم 17 سالمه اما مستقلم و خودم واسع خودم خرید میکنم بدون کمک کسی

مامانم یکی مزاحمش بشه از ترس تا سکته میره ولی من طرفو پاره میکنم

یاد گرفتم ادما رو بشناسم و به هرکسی اعتماد نکنم

یاد گرفتم حقمو پس بگیرم

یاد گرفتم یکی خواست بهم تجاوز کنه چکار کنم

من ممنونم از بابام

چون رفیقام هیچکدوم اینارو بلد نیستن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
جووون منم همینم😎 و تصمیم گرفتم شهرو ب آتیش بکشم ی تنه

بیا باهم آتیش بزنیم  

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه تو این سن به استقلال رسیدی منم هفده بودم میخاستم یه جایی مشغول به کار بشم اجازه ندادن هیچ جایی حق نداشتم برم تا سن بیست اونم چون دانشگاه میرفتم خودم وارد جامعه شدم روبروشون ایستادم و برای حقم جنگیدم الان استقلال شخصیتی دارم کاملا حتی خودم مسافرت میکنم

😎💚🐬
2731
خیلی خوبه تو این سن به استقلال رسیدی منم هفده بودم میخاستم یه جایی مشغول به کار بشم اجازه ندادن هیچ ...

چقد خوب 

بعضیا تو سن شما هنوز به استقلال نرسیدن

2738
شما خریدای خونه رو میکنی، دلیل نمیشه بقیه لوس باشن باید برچسپ نزدن و هم یاد بگیری 

من نگفتم خرید نکردن لوس بازیه مستقل نبودن از یه سنی به بعد لوس بازیه

خونه جدا زندگی میکنی درامد داری واس خودت؟ آزادانه بدون هیچ دخالتی 

اون خیلی سخته من نمیتومم باور کنم دختری بره سرکار و بتونه پول. رهن کرایه خونه همزمان بده مخصوصا تهران حتما باید پدرمادر ساپورت کنند

😎💚🐬
2706