2737
2739
عنوان

خواستگاری از این دختر درسته؟!⭕

733 بازدید | 76 پست

سلام چند ماه پیش برادرم به صورت سنتی با یه دختری اشنا شده برای ازدواج 

هم دختر هم خانواده اش آدم های خوبی بودن و تمام ملاک های ما رو داشتن

ولی دختره به برادرم گفته من قبلا عمل پروتز سینه انجام دادم

برادرم هم گفت دختره سینه هاش پلاستیکه و نقص عضو داره نمیخوامش😐 بعد هم  خودش به دختره پیام داده گفته نمی خوامت

حالا پشیمون شده میگه زیبایی و اندام بعد چند وقت عادی میشه دوباره بریم خواستگاریش☹️ولی مترسیم نکنه جواب منفی بدن و ابرومون بره

یا حتی اگه قبول کنن ما باید تمام شرط و شروط اونها رو بپذیریم در صورتی که اینو نمی خوایم

نظرتون درباره خواستگاری مجدد چیه؟!

اسی خدایی راستشو بگو 

اگه پروتز نمیکرد ولی سینه هاش کوچک بود قبولش میکردی ؟ 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باید از اول خب فکراشو میکرد مگه مسخره بازیه

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2728

هوف

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

این تاپیک رو قبلا هم زدید یادمه

هنوز به نتیجه نرسیدن؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738
نمیتونه شیر بده فکر کنم

انگار یه مدلش میتونن ور دارن بچه شیر بدن

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
نه قبولش نمی کردم

پس دلیل ازدواج نکردن منم اینه 😭

من خیلی شرایطم خوبه فقط برا همینه نگرانم چی میشه ایندم 

پروتزم نمیخوام بکنیم چهال تا مثل شما پیدا میشن باز ما رو نمیخوان 

کوچکم باشه نمیخوان

چاره من چیه 😭

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 

والا اگر شرایطم بزاره حق داره 

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2706