2733
2739

با آرایش و مرتب میرم پیشش 

اما موهامو صورتمو نوازش میکنه این قدر به صورتم دست میزنه که داغون میشم

گاهی وقتا که نگاهم می‌کنه خجالت میکشم میگم چقدر زشتم🥲🥲😭😭😭

کاش عشق زیبایی واسش بودم 

خودشم نمیزاره عمل زیبایی بکنم

من خیلی ادم لجنی هستم چون دارم به خواستگارم فکر میکنم و اون رو معطل نگه داشتم (دوستپسرمو)

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب تکلیف و روشن کن

بهش گفتم بیا خواستگاری ،خواستگار دارم کارو بهانه کرد نیومد

خب نمیخاد دیگ 

من بمونم خونه بخاطرع نخاستن اقا 

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2738
بهش گفتم بیا خواستگاری ،خواستگار دارم کارو بهانه کرد نیومد خب نمیخاد دیگ  من بمونم خونه بخاطر ...

نمیخاد بمونی

باهاش کات کن

چون عملا داری خیانت میکنی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
اره خب شاید با جمله اخرت موافق باشم اما اون ک عاشقته بعد تو فکر میکنی زشتی؟فازت چیع

خب زشتم 

نمیخاد بمونی باهاش کات کن چون عملا داری خیانت میکنی

خودش می‌دونه خواستگارمو 

گناهامونو با یکی دیگه میکنیم زندگی رو با یکی دیگه😶

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
گناهامونو با یکی دیگه میکنیم زندگی رو با یکی دیگه😶

شرایط حکم فرماس

نمی تونم حسرت چیزایی رو توی دلم بزارم که ممکنه یروزی بیاد ممکنه نیاپ

خودش می‌دونه خواستگارمو 

خواستگارت هم میدونه همزمان هم دوست پسر داری هم با اون اشنا میشی؟؟؟

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2706