2737
2739
من . بزرگترین اشتباه زندگیم همین ازدواج راه دور بود اگه ب گذشته برگردم کنار خانواده م میمونم 

عزیزممم خیلی سخته

چند ساله به کجا 

بیاین یه گروه تشکیل بدیم راه دوریا🥲😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزممم خیلی سخته چند ساله به کجا  بیاین یه گروه تشکیل بدیم راه دوریا🥲😔💔

بله واقعا دوری از خانواده سخته هیچ فامیلی اینجا ندارم وقتی دلم میگیره میرم پشت بام خونمون گریه میکنم ۲۵ ساله همدان هستم ۱۴ سالم بود ازدواج کردم و بشدت پشیمانم

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
2731
2738

ب نظر ازدواج راه دور اشتباه محضه 

هم از خانواده خودت دور هستی 

هم اونجا ب چشم یه غریبه نگات میکنن احساس تنهایی میکنی همیشه 

احساس خفگی میکنی

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️
بله واقعا دوری از خانواده سخته هیچ فامیلی اینجا ندارم وقتی دلم میگیره میرم پشت بام خونمون گریه میکنم ...

وای منم 30 ساله از استان خراسان اومدم تهران خیلی سخته تورو خدا راه دور ازدواج نکنید خیلی سخته  همیشه باید غصه بخوری

وای کدوم کشور دلت نمیگیره 

انگلیس. دلم که میگیره ،دست تنهایی هم که خیلی سخته با بچه کوچیک ،از طرفی هم آب و هواش اصلا دوست ندارم دایم بارونی و سرد ،حسرت یه تابستون آفتابی ‌وگرم به دلم مونده !ولی چه میشه کرد دیگ . عوضش خب کلی مزایا دیگ داره ،حتی الان شوهرم گاهی میگه برگردیم ایران زندگی کنیم من کاملا مخالفت می‌کنم و نمیخام برگردم 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706