2733
2734

توی هر دو ازدواج ، موارد موفق و ناموفق وجود دارن 

موفقیت یک ازدواج بستگی به سنتی یا مدرن نداره 

فاکتور هایی مثل دوست داشتن دوطرفه 

شناخت و آگاهی و تفاهم و... مهم و تعیین کننده هستند 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
قطعااااا سنتی  البته سنتی که قبل عقد حدود شیش ماه وقت بذارن همو ببینن

یه جورایی ترکیبی میشه، یعنی سنتی معرفی میشی ولی قبل عقد چند ماه آشنا میشی، من بعد 9 ماه عقد کردم 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان سنتی ها میگن، سنتی بهتره

عاشقانه ها میگن عاشقانه بهتره

هیچکدومشونم نمیفهمن که بستگی به نوع ازدواج نداره 

بستگی به انتخاب و نوع شخصیت فرد داره. 

خودم به شخصه انتخابم عشق و عاشقانه هست 

اره عشق واسه من نون و اب میشه

گشنگی هم بکشم عاشقی یادم نمیره 

حالا یکی دیگ ممکنه فکر دبگه ای داشته باشه

2728

نمیدونم‌ چرا بعضی ها سنتی و امروزی میکنن 

سنتی زمانی رو میگفتن که عروس و داماد به قول مادربزرگ‌ها شب عروسی همو میدیدن 

الان که اینی که بهش میگن سنتی اینجور نیست 

چند جلسه میرن همدیگه رو میبینن 

چند جلسه حرف میزنن 

مدتی رفت و آمد دارن و بعد تازه عقد میکنن و نمیرن هم سر خونه زندگی خودشون 

چندین ماه هم تو عقد هستن و میگردن تازه میرن سر زندگی 

2738
واقعا خیلی مهم زمان ادما تو زمان که رفتاراشونو نشون می دن به نظرمن حتی گاهی چند سالم کافی نیست

با یه سفر ادم خودشو نشون میده اینقد سخت نگیر

بعدشم هر انسانی کامل نیست نواقصی داره بعد ازدواج اکثر نواقص طرف مقابل اگر متعهد باشه میتونه حل کنه

دوتاش سختیای خودشو داره فرق نمیکنه بعضی از ازدواجای سنتی موفق ترن

ناراحتی ما درونگرا ها مثل خونریزی داخلی می‌مونه؛ کسی متوجهش نمیشه ولی فقط خودت می‌دونی که چقدر درد داره و داری نابود میشی.👌

الان بازماندگان دهه هفتاد شمسی حمله میکنن که فقط سنتی خوبه و هرکی غیر از این باشه بد و بدبخته.

دوست عزیز قبول کنید یا نه؛ ازدواج کاملا سنتی دیگه منسوخ شده. کسی که اطرافیان رو میفرسته براش زن بگیرن مشکل داره! اونیم که توی سن کم و بدون هیچ معیار و منطقی توهم میزنه عاشق یکی شده از این بدتر. اینا هم البته مال همون دوره ای بودن که از بس محدودیت وجود داشت با اولین برخورد هورموناشون بهم میریخت.

آدم سالم و عاقل تو سن مناسب، با شخصی که عقل و شعورش تائید میکنه و مطابق ویژگیهای مد نظرشه؛ آشنا میشه(چه از طریق خانواده چه شخصا) کاملا بررسیش میکنه و اگه خوب بود تصمیم به ازدواج میگیره.

شانس و این داستانا هم مال وقتی بود که فردای عروسی همو میدیدن؛ آدم امروزی مختاره و اگه بد آورده مقصر صد درصدی خودشه.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.