2737
2734
عنوان

دیشب خوابشوو دیدممم هوایی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 22 پست
منکه دنبال فراموش کردن نیسم😂

خب خوبه که باهاش مشکلی نداری . لبخند فیک اسمایلت جوری بود که انگار غمگینی😅

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

اخ اخ چقدر میفهممت💔 منم الان رفتم زیردوش کلی گریه کردم خیلی خودمو کنترل میکنم امامتاسفانه من هروز میبنمش مغازش سرکوچمونه ازسرکار برگشتنی بهمدیگه نگامیکنیم من خیلی بی تفاوت جدی ردمیشم انگار اصلا برام مهم نیس اما تاجلو مغازشو رد میکنم چشام پراشک میشه قلبم تندتند میزنه میخام توکوچه بشینم دادبزنم دلم اروم شه ماهم دوهفتس جداشدیم نمیدونم تاکی قراره این حسو داشته باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم ، خودت رو اذیت نکن منطقی بهش فکر کن و اجازه نده احساس به منطقت غلبه کنه چون قلب مدام‌احساس ...

تا خود دیروز منطقی فکر کردم حتی چندبار زد ب سرم پیجشو از بلاکی دربیارم فقط برم عکسشو ببینم اما جلوی خودمو گرفتم اما از بعد خواب دیشب اصلا انگار همه چی برعکس شده

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
2742
تا خود دیروز منطقی فکر کردم حتی چندبار زد ب سرم پیجشو از بلاکی دربیارم فقط برم عکسشو ببینم اما جلوی ...

حق داری . غیر منتظره بوده😊

خودت رو با دوستات ، درس یا ... هر چیزی مشغول کن

امیدوارم‌بهتر بشی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
اخ اخ چقدر میفهممت💔 منم الان رفتم زیردوش کلی گریه کردم خیلی خودمو کنترل میکنم امامتاسفانه من هروز م ...

عزیزمم 

اینستاگرامم ne.83hoseini@من یگانم دختر ته تغاری تابستون متولد83 کاربری شهریورجانان و راحیل31320 هسدم  بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه، آرامش است آخرِ اضطراب‌ها.. 🌱🧡️  اگر کار میکنی اگر مطالعه میکنی اگر ورزش میکنی اگر از خانوادت حمایت میکنی اگر تلاش میکنی به بهترین خودت تبدیل بشی اگر کاری ازت برمیاد و برای بقیه انجام میدی و اگر کسی تاحالا ازت تشکر نکرده! من ازت تشکر میکنم که دنیارو به جای بهتری تبدیل میکنی  
حق داری . غیر منتظره بوده😊 خودت رو با دوستات ، درس یا ... هر چیزی مشغول کن امیدوارم‌بهتر بشی

مرسی گلم

2740