2737
2739
عنوان

حس میکنم به شوهرم دارم خیانت میکنم

258 بازدید | 13 پست

شوهرم خیلی به چادر پوشیدن من علاقه داره ولی من خودم کمو بیش میپوشم یعنی بعضی وقتا ک شوهرم نمیبینه نمیپوشم چون خیلی راحت ترم ولی وجدانم در عذابه نمیدونم چیکارکنم همش حس میکنم دارم یواشکی از اون کار خیلی بدی رو میکنمپس چیکارکنم هرکار میکنم راضی نمیپوشه حتی قبول نداره عبا بپوشم بعد خودش چسمش هیزه وقتی کنارش راه میرم همش به اونایی ک مانتو کوتاهو ارایش دارن نگاه میکنه بخدا بعضی وقتا زندگیو فقط بخاطر بچه هام تحمل میکنم میگم چرا نگاه میکنی میگه من نگاه نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است 😉🌱

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

وجدانت راحت باشه.. برای کسی عذاب وجدان بگیر که میدونی خودش نگاهش پاکه

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2740

این موارد رو باید قبل ازدواج صحبت کنید وب توافق برسید تا آخر زندگی مشترک هم ب تصمیمتون قول هاتون پایبند باشید 

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم