2733
2739
عنوان

دلم داره میترکه دارم بابغض مینویسم توخدا بیاید خالمو خوب کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2380 بازدید | 120 پست
الهی بگردم🥲🥲امیدوارم راحت بشی از دستشون و بتونی دوربشی ازشون

خدانکنه عزیزم دعا کن خدا خیلی زوتر اونکه به صلاحمه رو برام انجام بده من چیز زیادی نمیخوام دخترمو بهم بدن برم یجا بادخترم زندگی کنم پولم درحدی پاسته باشم که بتونم به خونه کرایه کنم خودم کار میکنم میتونم انجام میدم خرج خودمو دخترمو حلال درمیارم همینو میخوام بهدا چیزه زیادی ازاین دنیا نمیخوام 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
من ولی خیلی دوست دارم خدا زود بهم نشون بده که عاقبت اینا چی میشه .من صبور نیستم

نفرین دوسر داره خدایی نکرده برگردنگرده به خودمون فقط واگذار کن مطمئن باش خدا بهترینارو انجام میده برامون 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نفرین دوسر داره خدایی نکرده برگردنگرده به خودمون فقط واگذار کن مطمئن باش خدا بهترینارو انجام میده بر ...

تو چقدر ارومی،خوبی.شوهرت چقدر بی لیاقته که کسی مثل تو رو ناراحت میکنه .من کلا جوشی و عصبی ام .مدام گیر میدم اما طفلی شوهرم هیچی نمیگه آخر اخرش میگه تو رو خدا یه دو دقیقه گیر نده.

2731
من شوهرم بی نهایت مهربونه .دوازده ساله ازدواج کردم .من پرخاشگری میکنم اما اون ارومه.وقتی تاپیک های ا ...

میگم دیگه واگذارش کردم به خدا خرسری باهمین حرف اروم میشم کلی به خودمو پدرمادرو همه کسم فحش و ناسزا میگه تعنه میزنه حدایا اینا و میبینی دیگه.؟خدایاا میبینی دارم از درد حرفاش رفتاراش کوچیک کردناش اذیتاش به خودم میپیچم میبینی خدایااا همهرو فقط به خودت واگذارکردم ۹ساله توزجرم خدایا خودت میبینی ۹سااال 

با تو دعوا کرد؟؟

خیلی جریانش مفصله تاپیک زدم امروز نمیخواستم برم خونه‌شون 

حالا رفتیم با مادرشوهرم اول دعوا کرد بعد با من 

حالا الان اعصابم خورده فردا تاپیک میزنم مفصل توضیح میدم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
2740
بیا بغلم عزیزم تنها نیستی منم الان از خونه جاریم برمیگردم یه دعوایی راه انداخت که اون سرش نا پیدا&n ...

باز اگه شوهرت خوبه بقیه رو ول کن من شوهرم بدترین شوهر دنیاس

تو چقدر ارومی،خوبی.شوهرت چقدر بی لیاقته که کسی مثل تو رو ناراحت میکنه .من کلا جوشی و عصبی ام .مدام گ ...

خوبی از خودته عزیزم اگه بدونی تو این زندگی ویاسزم اورد سرخانوادش زد سرمو شکوند کمربند برداش روم انقد زد گوشت دستم کنده شده بود بامشت کوبیپگد تو پیشونیم اندازه گردو زده بود بیرون همه میگفتن اونجات چیه لیوان پرت کرد برام خورد به زانوم تیکه هاش سرو صورتمو دست وپامو تموم خونی شد مهمونم اومد بدنم تموم کبود بود به زور راه میرفتم ولی نخوایتم بدونن چی بهم میگذره من حتی یکبارهم بهش توهبن نکردم بااون همه بلا که سرم دراوردن همشون نه به خودش نه به خانوادش تو نگفتم خداشاهده خدا ناظرو حاضره خودشم همه چی رومیبینه منو نمیزاره تنها تاجلودربرم۳ساله باخوانرم قطع رابطه کرده نمبزارخ همون ببینیم به خدا واگذارکردم همه رو 

الهی آمین هرجی میخوای همون بشه به زودی زوووود‌.الهی به حق همین وقتای عزیز

ممنون از دعای خوبت عزیزم خدا بهاترینارو سرراهت بزاره همیشه خوشبخت و موفق باشی🌹🌹

چه شبهایی که موقع خواب چشامو که می‌بستم به این فکر میکردم که یه شب وقتی مادر شوهرمو بچه هام خوابن یواش لباسامو بپوشمو از این خونه زندگی فرافکنی برم یه شهر دور بدون یک ریال پول بد به خونواده وبچه هام فکر میکردم و تو رویام منصرف میشدمو بر میگشتم بیشتر از دست مادر شوهرم عاصی بودم 

خوبی از خودته عزیزم اگه بدونی تو این زندگی ویاسزم اورد سرخانوادش زد سرمو شکوند کمربند برداش روم انقد ...

از خودت دفاع کن .چرا جلوش سکوت میکنی این دفعه زدت زنگ بزن پلیس.اورژانس اجتماعی، بذار براش پرونده باز بشه .این خیلی پررو تشریف داره به همه خوبی نیومده.این از اوناست که نباید جلوش کوتاه اومد 

2706