2737
2739
عنوان

یک موکلدار گفته زندگیم سر نمیگیره

88 بازدید | 11 پست

قبلا چند سوال پرسیدم دقیقا درست از آب دراومد.در مورد آیندم بود و گذشته.الان گفته بر اثر طلسم زندگیم سر نمیگیره و طلاق میگیرم.درست میگه یعنی؟میگه باید باطل کنم

اون میخاد یه پولی ازت بچاپه

الکی ذهنتو درگیر این چرت و پرتا نکن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین اگر خودش دعانویسه احتمال زیاد خواسته پول ازت بگیره برا باطل السحر ولی اگر نیست شاید راست بگه شایدم دروغ بگه.من الان برا مشکلی که تو زندگیمه پیش ۴نفر رفتم دوتاشون یه حرف میزنن دوتا دیگه شون دقیقا یه حرف دیگه.دو تادو تا حرفاشون کپی همه.دیگه سپردم به خدا.سحری هم باشه یا خدا خودش برام باطل کنه یا زندگیم رو اگه دلش میاد آوار کنه رو سرم ببینم نفعش به کی میرسه

2738
چیا بهت گفت بستگی داره مثلا بعضیا یچیزهای کلی میگن که به همه صدق میکنه 🤷🏻‍♀️

مثلا گفتش نمی تونی درس تو ادامه بدی دقیقا همینجوری شد ازدواج کردم و شوهرم مخالفه کاملا. اینک شوهرم نیازمحبت داشت که ازدواج کرد باهام ک اینم درسته چند بار مادرشوهرم گفته.

مثلا گفتش نمی تونی درس تو ادامه بدی دقیقا همینجوری شد ازدواج کردم و شوهرم مخالفه کاملا. اینک شوهرم ن ...

ببین این افراد از اتفاقای منفی میگن اینطوری تو‌فقط منتظری اون اتفاق بیفته.همش بهش فکر میکنی اتفاق و‌جذب میکنی