2733
2734
عنوان

گلدون قشنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم میرفتم در خونشون صدتا حرف به پدر مادرشون میزدم که اون پسر کثااااااااااافت شبم از خونواده کتک ...

حالامن جدی نگفتم

ولی بچه بدبخت گناه داره

چون روحشم خبرنداشته

ایشون تو حیاطش گلدون میلیونی گذاشته

اسی۹۰درصد مقصره

چون شایدبجابچه گربه میومد گلدونومیشکست اون وقت باید چیکارمیکرد؟

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2728
یه لیوان آب بخور  خوب شد تو خونه اسی نبودی🤣🤣😂😂😂😂🤣

به مرررررگ مامانم اگه بودم پیشش موهاشو دوووونه دونه میکندم 

کاری میکردم که دیگه هییییییییچوقت به گل و گلدون فکر نکنه

بی هوش و بی هوااااس

به مرررررگ مامانم اگه بودم پیشش موهاشو دوووونه دونه میکندم  کاری میکردم که دیگه هییییییییچوقت ...

عزیزم ی گلدون ها، بعدشم ی دست به بچه مردم بزن ، میتونه ازت شاکی بشه 

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2740

حس خیلی بدیه 

ماشین صفر خریده بودیم همسرم آورد در خونه قبلش زنگ زد گفت آماده شو بریم بچرخیم یه لحظهاومد خونه لباس عوض کنه رفتیم دم در دیدیم خانم بغلی با ماشین از پارکینگ اومده بیرون رفته تو شکم ماشین ما بعد اومده بود فرار کنه دنده عقب زده بود تو در پارکینگ خودشون کوچه شلوغ شده بود جالبه ک اومده بود پایین میگفت تورو خدا بهشوهرم بگید شما زدید به ماشین من   

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
به مرررررگ مامانم اگه بودم پیشش موهاشو دوووونه دونه میکندم  کاری میکردم که دیگه هییییییییچوقت ...

حالا بنده خدا بی حواسی کرده دیگه 

ولش بکن 

شاید قسمت نبوده

داشته 

باشتش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
حالامن جدی نگفتم ولی بچه بدبخت گناه داره چون روحشم خبرنداشته  ایشون تو حیاطش گلدون میلیونی گ ...

دااااااغ دلمو تازه نکن

لعنننننت به ستاره 

من نمی‌دونم کی بهش مدرک داده

اصلاااااا کی مدرسه و دانشگاه اینو راه داده

واااااای خدا این موجود چیه تو خللللللق کردی

حس خیلی بدیه  ماشین صفر خریده بودیم همسرم آورد در خونه قبلش زنگ زد گفت آماده شو بریم بچرخیم یه ...

😅😅گردن گیر خانم خراب بوده.

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2706