2733
2734
عنوان

زندگی پس از زندگی کدوم قسمتا خ جذاب دان کنم ببینم

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خوب نت شبانه بگیر ۱۲ تومن میدی ۳۰ گیگ بهت میده یا اگه همراه اول داری ۲۵ تومن میدی بی نهایت میتونی اس ...

دیگه شبا نمیخوام دیروقت بخوابم  امسال به شوهرم گفتم نتا گرون شون هی میگی کم استفاده کککنن ،بدار ببینم میرم تو نت جیبینم نت خورده میشه هااا ولی باز نمیداره

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک
2740
عزیزم میشه یکق دو خط خلاصه بگی

یه آقایی بود که دائم ناشکری میکرد و  بخاطر مشکلاتی می‌گفت خدایا مرگم رو برسون تو ماشین هی حرص میخورد که با سرعت تصادف وحشتناک میکنه و میره کما و پزشکان میگن مرگ حتمی اون دنیا خیلی عذابش میدن که میفهمه بخاطر ناشکریش بوده

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

میهمان برنامه فرد موفقی بوده تولید کننده بوده

بنا به دلایلی با همکارش به مشکل میخورن

یهو دچار افسردگی مانند، میشه در اصل همه چی از تهمت اون شخص شروع میشع و باعث ناامیدی ایشون میشه.

بعد ایشون شروع میکنن به ناشکری کردن خدا

گلایه کردن از زندگی

نصف شب با ماشین بودن تصادف میکنه

میره کما

اونجا روحش میره زیر تخت (برخلاف خیلیا که گفتن روحشون میره بالا) ایشون به دلیل گناهکار بودن و کمی عمدی بودن میرن زیر تخت.

از اونجا همه چیو میبینه

حتی داخل سقف رو! که تیم تجسس اقای موزون جهت راستی آزمایی میرن و میبنن که فرد درست میگه.

خلاصه ایشون حالشون بدتر میشه

انگار دونفر اینشون رو میکشن پایین! قعر زمین

چشمان دستانش بسته بوده یک آهن داغ میدهند دستش و بنده ی خدا عذاب میکشه و میدونسته عذاب چی هست متلا عذاب ناشکری هایش

سالها انگار براش میگذره انگار صد سال میگذره

ادامه داره 

باشید بنویسم

و چیزایی میبینه ک در وهله ی اول مربوط به ساختمان بیمارستان بوده مثلاً توی سقف ای سیو یه خرابی بوده که این آقا میگه روحم اون خرابی رو دیده گروه تجسس برنامه میرن بررسی میکنن میبینن درسته  و اون ور به زمان حضرت بنیامین می‌ره و خلاصه خیلی جالب بود 

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
میهمان برنامه فرد موفقی بوده تولید کننده بوده بنا به دلایلی با همکارش به مشکل میخورن یهو دچار افسر ...

تا اینکه فردی که عذاب میدیده ازته قلبش میگه خدایا من اگر زمان پیامبرات بودم وضعیتم بهتر بود

یهو عذاب قطع میشه

میره زمان حضرت بنیامین

اونجا میبینه مردم چقدر سختی متحمل میشن تا یک نان تهیه کنن

و خیلی شرمنده میشه

بعد از ته قلبش میخواد توبه کنه

در حالیکه حالت شرم داشته و خیلی سخت بود

توبه اش مورد قبول میشه

و برمیگرده

2706