2737
2739

بعد سحر داشتم اماده میشدم که بخوابم چشمامو گذاشتم رو هم ولی هنوز بین خواب و بیداری بودم که احساس کردم یکی از بالای سرم داره رد میشه چون پاشو روی پتوم گذاشت و خودمو و پتو کشیده شدیم  یه دلهره و حالت تهوع عجیبی اومد سراغم چون جو و هوای اتاق در عرض یه ثانیه به شدت سنگین شده بود .. چشمامو باز کردم و خواستم صدا بزنم ببینم کیه ولی تا ۳۰ ثانیه زبونم و کل بدنم قفل کرده بود اشکم داشت در میومد از ترسم داشتم سکته میکردم چون فکر میکردم زمان مرگم رسیده لامصب اینجوری بود که لبام حتی از هم باز نمیشد تا حرف بزنم بعد اون ۳۰ ثانیه اصلا بدون اینکه به پشت سرم‌نگاه کنم بببینم کیه خزیدم رفتم جای داداشم خوابیدم بعد ۲ دقیقه که دیدم کسی از در خارج نمیشه زیر چشمی دیدم‌اصلا هیچکی پشت سرم نبوده😭از صبح احساس بدش ولم نمیکنه

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بختک افتاده روت فک کنم

نمیدونم هرچی بود خیلی بد بود هنوزم ته دلم شور میزنه

_چرا تو زندگی من همش بارون میاد؟ چرا من هیچوقت چتر ندارم‌؟                                              +بارون مسئله مهمی نیست. حتی اگه تو تنها کسی باشی که چتر نداره،اشکالی نداره فقط خیس شو،خیس شو و بدو. اونوقت میبینی که زود میرسی خونه!
2740

احتمالا با شکم پر نخوابیدی؟

فک کنم بهش میگن فلج خواب یا همون بختک

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
به احتمال زیاد بختکه یه ایت الکرسی چیزی بخون

اصلا یادم نبود ممنون که گفتی 

منم دو سال پیش همچین چیزی موقع خواب دیدم هنوز نمیتونم فراموشش کنم پاهاشو دیدم قشنگ

شما پاهاشو دیدی؟چجوری بود؟من اگه چیزی میدیدم سکته رو شاخم بود

البته همینم فک نکنم یادم بره با اینکه پشت سرمو نمیدیدم ولی حس میکردم جو اتاق سنگینه یکی تو اتاق هست

احتمالا با شکم پر نخوابیدی؟ فک کنم بهش میگن فلج خواب یا همون بختک

اره سحری زیاد میخورم همیشه😅اما نسبتا هنوز هوشیار بودم...

2706