2733
2739
عنوان

خانما یه فکت راجب شوهرامون😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 6840 بازدید | 470 پست
واوووووو چ فکرییییی تکبیرررررر

میبینی چقد باهوشم😎😂

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
شیشه کشیدی دوباره

نه از اوج اسمان گل گرفتم😎😎😎

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکی نوشته بود شوهرم تو سایت بود اومدتاپیکم میدونست من بعد دعوا میام اینجا هعی میود سوال پیچم میکرد بعد طرف میگفت من کلی به خانوادش هم فحش دادم💔😂😂😂

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘
2728
نه از اوج اسمان گل گرفتم😎😎😎

میدونستی اولش از اوج اسمان خوشم نیومد وقتی تگش کردی از عمد پریدم بش😂😂😂😂بعدش دیدم دختره خوبیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
😂😂اسم دخترت چیه؟

مرضیه😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂اسم دخترت چیه؟

فاطمه☺️

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
میدونستی اولش از اوج اسمان خوشم نیومد وقتی تگش کردی از عمد پریدم بش😂😂😂😂بعدش دیدم دختره خوبیه

اره یادمه فکر کردی پسره با هم سر و سری داریم امضا ست کردیم🤣🤣🤣

2740
فاطمه☺️

تو چرا همچی تو به همه میگی توی تاپکیتم عکس دخترت رو میفرستادی😐😐نمیگی شناسایی میشی نکن بابا عه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما خانوما ذهنای جنایی داریم  حالا فک کن شوهرت تو تایپیکی باشه که داری برای مامانش بد میگی 😬

وای جنایی رو خوب اومدی 

من اولین بار ک رفتم محل کارم همه سوراخ سمبع هارو بررسی کردم بشناسم محیطو و کسی نتونه بهم آزار برسونه . دوربینو هم بررسی کردم . یه دفعه دیدم دوربین فقط یه گوشه رو نشون میده بقیه جاها و نشون نمیده قبض روح شدم . انقد با کامپیوتر ور رفتم تا همه گوشه هارو نشون داد . 

خداییش نگین مریضی 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
تو چرا همچی تو به همه میگی توی تاپکیتم عکس دخترت رو میفرستادی😐😐نمیگی شناسایی میشی نکن بابا عه

به درک کو..ن لقشون چیزی نگفتم بخوام بترسم🤣🤣🤣

اره یادمه فکر کردی پسره با هم سر و سری داریم امضا ست کردیم🤣🤣🤣

نه بابا تو تگش کردی حسودیم شد بهش پریدم😂😂😂دنبال بهونه بودم بعدش ازون خوشم اومد تورو گذاشتم کنار😎😎خدایی من شما دوتارو دوست کردما شما فقط همو تگ میکردین توی تاپیکا من شمارو صمیمی کردم😎👈🏻🤰🏻🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای جنایی رو خوب اومدی  من اولین بار ک رفتم محل کارم همه سوراخ سمبع هارو بررسی کردم بشناسم محی ...

مریض نیستی این حسو من زمانی دارم که تنهایی سوار تاکسی میشم🤣🤣🤣

2706