2733
2734
عنوان

خانما یه فکت راجب شوهرامون😨😨

6833 بازدید | 470 پست

اقا ما این همه تاپیک میزنیم راجب خوانوادمون و رفتاراشون شاید وشوهرامون عضو نی نی سایت باشن😐و توی تاپیک ما شرکت کنن این همه مرد تو نی نی سایت هست شاید همینجور که شوهرم نمیدونه عضو نی نی سایتم منم نمیدونم اون عضو نی نی سایته شاید حتی این تاپیک رو هم ببینه😬😬اینو الان موقع ظرف شستن به ذهنم رسید

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

@پشمایحاجعبدالله   😨💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
موقع ظرف شستن فکر نکنید🥲🫂

😂😂😂😂اگه همینجوری باشه چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید😂

والا 😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

شوهر من ک نیست مطمئنم😂

بعضی وقتها فک میکنم شاید داداشم باشه😁

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
خوشبختانه شوهرم نمیدونه نی نی سایت چی هست اصلا

ماله منم نمیدونه ولی خب شاید میدونه و فک میکنه من نمیدونم.نی نی سایت چیه😨😨😨😨😨

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چه فکرایی سراغتون میاد موقع ظرف شستن 

من یه جای دیگه فکرم باز میشه شماها باکلاسید 🤦‍♀️🤣

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

شوهر من اصلا اهل وب گردی نیست اهنگی یا مطلبی هم بخواد میگه من براش سرچ میکنم😎😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706