2733
2739
عنوان

تاحالاعاشق فامیل شدین

114 بازدید | 10 پست

من عاشق پسرفامیل شدم نمخوام شناخته شم نمیگم اسمشواماببخشیدهمه میگن لاشیه یعنی خودمم دیدم میادبه مامانم عکس دوس دختراشونشون میده یبارم من داشتم مافیا بازی میکردم توشب های مافیابعدماخیلی رفت وآمدداریم اون چندوقتم هی میومدمیرفت اونروزم اومده بودماروبرده بودبیرون خریدبعدم شام داشتیم برمیگشتیم منم هندزفری داشتم توگوشم مافیا بازی میکردم مامانم برگشت گفت این چرتوپرتاچیه بازی میکنی پسره ام تاییدکردکه آره من دوستم بایه دختره تومافیاآشناشده بودبه دختره گفته فلان شدم این اتفاق افتاده پول ندارم دختره طلاشوفروخته داده به دوستش پسره ام دخترروپیچونده و...حتی خودشم گف چقددختراپام گریه کردن وایناحالابازم من بیشعورخوشم میادازش🥲💔

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

نخوندم...پسر فامیل که سهله عاشق پسر مردم ام نشدم:) 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

آره

پسره لات بدرد نخور

نمیدونم چی دیدم توش

هیچی ام نگفتم بهش

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره پسره لات بدرد نخور نمیدونم چی دیدم توش هیچی ام نگفتم بهش

تالان نگفتی دوسش داری؟💔🥺

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
تالان نگفتی دوسش داری؟💔🥺

نه 

یه بار فکنم صدا یه دختر از گوشیش اومد حس کردم

پیگیر شمارم بود پرو

ولی خیلی خوبه خنده هاش

خیلی ام داغونه😂

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
نه  یه بار فکنم صدا یه دختر از گوشیش اومد حس کردم پیگیر شمارم بود پرو ولی خیلی خوبه خنده هاش ...

حقیقتادست خودم نیس نمیدونم ازچیش خوشم میاد

2740
حقیقتادست خودم نیس نمیدونم ازچیش خوشم میاد

منم 

نظری ندارم😑😑 شما خودت یا خودت درگیری باز خوبه خودت میگی آدم درست حسابی نیستش بازم پیگیری ؟😕

دست خودم نیس اصلانمیدونم برای خوشم میادازش🙁

تروخداکمک کنید بگیدچیکارکنم؟