2733
2734

ببخشید میتونم یه راهنمایی ازتون بگیرم

من با یه نفر تو مرحله آشنایی هستم بعد بهم گفته بود که مثلا دلم میخواد همسرم لباس رنگ شاد بپوشه یا رو مد باشه و اجتماعی باشه داخل بحث شرکت کنه گفت و گو کنه به خودش برسه 

شما چه برداشتی از این شخص میکنین 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودت مگ مهلقا جابری هستی😂😂

کاربر مرده خودش

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2742
ببخشید میتونم یه راهنمایی ازتون بگیرم من با یه نفر تو مرحله آشنایی هستم بعد بهم گفته بود که مثلا دل ...

برداشت خاصی نمیکنم خوبه که رک خواسته هاشو گفته میتونی قبول کنی و به عکس 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊
2740
تعداد چقد باشه خوبه؟😂😂

هرکسی معیاراش فرق میکنه خب 

من خودم چون تو خانواده کم جمعیتم عادت ب شلوغی ندارم خیلی اذیت میشم از اون بابت گفتم

دخترم:/ s کاربریم حذف شده  کاربری دس دو نفره
ببخشید میتونم یه راهنمایی ازتون بگیرم من با یه نفر تو مرحله آشنایی هستم بعد بهم گفته بود که مثلا دل ...

ادم اجتماعی هست و از زنای سر زبون دار خوشش میاد 

مخالفان رپیلای نکنند!
2706