2737
2739
عنوان

خانما بیاید ی لحظه من برادر وشوهرم چن ماه فوت کرد حالا زنش خودنمایی.

| مشاهده متن کامل بحث + 2034 بازدید | 84 پست
وای یعنی چی فاصله بگیر ازشون بنظرم حالم بهم میخوره از این حرفا یعنی چی که مرد زن دار بره یه زن دیگ ...

😭😭😭حالم خودمم بهم خورد کلا حالا میزارن دهن بچه کوچک میگن بگو عمو فلانی رو دوستدارم

❤❤❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ممنونم عزیزم بابت راهنمایت ولی خیلی میترسم از این چون قبلا ب شوخی چنین حرفی زد شد 

ببین دیگه اجازه نده چنین حرفی رو خانواده همسرت بزنن

به هیچ عنوان

به همسرتم بگو ، بگو اگه یک روزی چنین حرفی بشنوم ، دیگه من و نمیبینی

ببین شما یه کاری کن

مادرشوهرت اینا زو به عنوان مهمون ببر خونتون ، اصلا خونه اونا نرو که این خانمم بلند بشه بیاد

سرسنگین شو با جاریت 

اگه کوچیک ترین چیزی رو دیدی ،اگه پدرتون هستش ،به پدر اطلاع بده ،تا پدرت به همسرت گوش زد کنه ،چرا با روان و اعصاب دختر من بازی میشه

خلاصه جدی باش

از خانواده همسرتم چیزی دیدی برخورد کن جدی ، بزار ببینن جدی هستی ،نمیترسی ، قوی هستی ، تا کاره پنهونی نکن

خدایی نکرده ،خدایی نکرده ، اگه یه چیزی گفتن خانواده همسرت بگو میزارم میرم ، اگه شما اینقدر به زندگی این عروستون حساس هستید ، البته نمیشه دیگه گفت عروس ،اون خانم الان فقط مادر نوشون هستش و اگه قصد و مرص داره ،بیخود میکنه باید حد خودش رو بدونه ، بگین این عروستون رو از دست میدین ، زندگی این عروستون و پسرتون و بچه هاش خراب میکنین

خدا لعنتت کنه خونه خراب کن ها رو به این شب های عزیز

بازم قصاوت نمیکنم جاریت رو ، اگه قصد و مرض داشته باشه خدا لعنتش کنه

2731
بخدا اینقدر میبنم  دیگه اعتماد ب هیچ کس ندارم چ برس ب این این الصا قبلا با کسی رفت امد نداشت ال ...

خودت بهتر میدونی چیکار کنی که دیگه نیان طرفتون من چون مجردم نمیدونم باید چیکار کنی عزیزدلم

همین قضیه ای که الان گفتم مرده الان همش میاد طرف زن دومش... خیلی راحت رفته بود به زن اولش گفته بود ما خیلی وقته صیغه خوندیم...

2740
خودم23اون37

خب شوهرت چندسالشه؟ 

بعد عزیزم فک کردم همسن و سال باشید خیلی حساس شدی بابا اون ۱۴ سال از تو بزرگتره جای مامانت هست حالا اگه اونم مث تو جون بود یه چیزی 

ولی اگه خیلی حساس فکرت مشغول کرده یه مدت بنظرم خیلی رفت و آمد نکن باهاشون 

2706