2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ورزش میکنم  کشش ولی هیچی به هیچی از یه سنی به بعدم همونطوری موندم کوچیک موندم صورتم بزرک نمیشه ...

ببین منم اینطوریم ولی ارثیه دیگ بعضیا قدشون ۱۷۰به بالا کاری هم نکردن هیکل درشت

من صورتم کوچیکه و کلن ریز نقشم میگن بهم از فلانی کمتر میخوری خیلی بدم میاد

می‌خوام برم  باشگاه و خوابمو درست کنم ی سری تنقلات مفیدم هر روز بخورم ببینم چی میشه 

راستی چنده سالته؟

کاربری قبلیم تعلیق شد 🥺🚶
2728
مامانم کوچیکتر از ۱۵۰  بابام زیر ۱۷۰

دختر عموی منم همین جور بود خب همسنای تو بود بردنش دکتر یه آمپولی بهش زدن قدش از مامان باباش بلند تر شده 

قد مامان باباش خیلی کوتاه بود تازه!!!

حتما برو دکتر خوب 

2740
ببین منم اینطوریم ولی ارثیه دیگ بعضیا قدشون ۱۷۰به بالا کاری هم نکردن هیکل درشت من صورتم کوچیکه و کل ...

۱۶ سالمه من ورزشای کششی و چیزایی که بلند میکنه ام رفتم ولی هیجی نشد 

اخه میدونی ریزه بودنم و جا نیوفتادن صورتم چشمامو درشت نشون میده ولی دماغمو بزرگ 

من فقط میخوام برم تو غارم و صدسال از ادما دور بمونم
ببین مهم ترین بحث ژنتیکه وقتی پدر و مادرت قدشون بلند نیست قد خودتم همین طرفا میشه دیگه

یعنی ورزشم کنم تاثیری نداره؟چون من کلاسایی رفتم بره رشد قد و تا دوسال ادامه دادم ولی هیج تاثیری نداشت

من فقط میخوام برم تو غارم و صدسال از ادما دور بمونم
یعنی ورزشم کنم تاثیری نداره؟چون من کلاسایی رفتم بره رشد قد و تا دوسال ادامه دادم ولی هیج تاثیری نداش ...

ببین از نظر علمی حتی تا 22 امکان رشد قد وجود داره

بستگی داره به اون ژنی که از پدر و مادرت به ارث بردی ولی بعد دو سال که تغییری نکرده فک نکنم دیگه بالاتر بره قدت 

اگه خواستی بعدا میتونی عمل غضروف انجام بدی 

من خودمم زیاد قدم بلند نیست ریزه میزه ام و به خانواده ی مامانم اینام کشیدم ولی خواهرم دقیقاا برعکس منه و درشت تر 

یه دختر که میخواد زندگیشو قشنگ بسازه🌱🦋
۱۶ سالمه من ورزشای کششی و چیزایی که بلند میکنه ام رفتم ولی هیجی نشد  اخه میدونی ریزه بودنم و ج ...

من ۱۷سالمه و می‌خوام وقت خوابمو درست کنم  و هر روز ی سری ورزش‌ها انجام بدم و ی سری میوه ها و لبنیاتی که خوبرو بخورم 

دیگ تلاشمو بکنم ببینم چی میشه 

کاربری قبلیم تعلیق شد 🥺🚶
2706