2733
2739

خسیسه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدام در حال حساب و کتابه 

البته آدم کم پول هم اینطوره مدام باید حساب کتاب کنه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

دیر به دیر مهمونت می‌کنه

باهاش خوشنمیگذره

مدام درحال حساب و کتاب

همش دنبال ارزون ترین بی‌کیفیت ترین چیزاس

هرچقدرم پول داشته باشه دلش نمیاد دست تو جیبش کنه 

چیزاش و به کسی نمی‌بخشه

به کسی کمک نمیکنه

حتی از لحاظ ظاهری هم راضی نمیشه به خودش برسه!!

مدام در حال حساب و کتابه  البته آدم کم پول هم اینطوره مدام باید حساب کتاب کنه

خب کسی که خرج میکنه ولی اخر هر شب همه چیز رو حساب میکنه هم خسیسه؟ اگه اینطور باشه من خسیسم یعنی؟ روزانه بالای ۵ میلیون خرج میکنم ولی خب حساب میکنم که نکنه اشتباهی توی پرداخت پول وجود اومده باشه

2738

بستگي داره يكي تو همه موارد خسيس يكي براي سفر و تفريح ، يكي براي لباس ، يكي براي مهمون ، يكي براي اموزش براي خريد خونه و خوراك و… مثلا مرد خسيس هزينه براي عروسي و يا حتي مهموني ساده نميده ، يا فقط تو فكر جمع كردنه …

من خوش شانس ترين ام ❤️
دیر به دیر مهمونت می‌کنه باهاش خوشنمیگذره مدام درحال حساب و کتاب همش دنبال ارزون ترین بی‌کیفیت تر ...

من خرجم زیاده ماهی هفت هشت تا مانتو و کلی خوراکی و تیشرت و اینا میگیرم ولی اخر شب همه رو حساب میکنم خسیسم یعنی

خب کسی که خرج میکنه ولی اخر هر شب همه چیز رو حساب میکنه هم خسیسه؟ اگه اینطور باشه من خسیسم یعنی؟ روز ...

نه 

این آدم مدام درگیره 

مثلا یه ساندویچ می گیره همش عذاب وجدان داره و میگه همینو می دادم چیز دیگه و ....

البته میگم اگه بی پول باشه و این مدلی باشه نمیشه گفت خسیس چون طفلی نداره مجبوره حساب و کتاب کنه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا