2733
2739
عنوان

دوستان کسی هست مجرد باشه و بدنش پر از ترک پوستی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3470 بازدید | 185 پست
من جات بودم تف میکردم تو صورتش میگفتم گورتو گم کن مرتیکه هیز هول .شما با آدم بی ذات و هولی ازدواج بو ...

دیگه. واقن نمیتونم اعتماد ب نفس داشته باشم😞😞😞اینقد تحقیر شدم ک. حد نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این حقیقته اکثرا مردا بخاطر قیافه و هیکل دخترا رو میگیرن اگ. این نبود ک چرا پس این همه دختر خ ...

وقتی تو فکرت و ذهنت همین قدره و فکر میکنی در حد مسائل جنسی هستی من چه حرفی بزنم؟

همراه و دوست و حمایت برات مفهومی نداره نه؟

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

دارم اره روی باسنم چون من خیای خوب و خوش فرم بودم یهو اب شدم از غصه و عضلاتم از دست رقت ترک خوردم 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
2742
قبلیش بررسی کنن بهتر از اینه ک بعدش یهو طلاقت بدن الان پشت سر من فامیل میگن نکنه دختره ی بیماری مهم ...

اخه عزیز دلم مردی که به خاطر ترک پوستی زنشو طلاق بده که مرد نیست

سعی کن یه مرد خیلی خوب و با شخصیت پیدا کنی...حتما درک میکنه

اصن از اون دماغ گنده ها برا خودت پیدا کن که اگه از تو ایراد گرف بگو هااا چیهههه دماغه خودتو تو آینه دیدی؟ برم طلاقت بدم؟🤣🤣

فک کن اون همه پروسه طولانی ک از یه پسندیدن ساده شروع میشه خواستگاری عقد تااااااا زیر یه سقف رفتن رو بگذرونی و اون همه خرج کنی تهش بخاطر  دو سه تا ترک ک با لیزر ک چ عرض کنم با روغن کرچک هم میره طلاق بگیره 😕

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
دیگه. واقن نمیتونم اعتماد ب نفس داشته باشم😞😞😞اینقد تحقیر شدم ک. حد نداره

عزیزم حق داری ولی برو پیش روانشناس این خط ها رو هر دختری داره و مطمعن باش بهونه اش بوده ی گندی زده بوده میخواسته اینجوری بهونه کنه طلاق بگیره وگرنه کسی ک تو رو دوس داشته باشه ۱۷۰ کیلو هم باشی دوست داره هزاران خط هم داشته باشی هر کدوم رو عشق میبینه . و اینو بدون مردم پشت سر کسی ک سکته هم کنه میمیره حرف میزنن پشت سر کسی ک داره زندگی میکنه با خوشی هم حرف می‌زنند کلا زر زیاد میزنن اهمیت نده به فکر خودت باش عزیزن 

#انسانیت
2740

من روی کناره های رونم و یکمی نزدیک به باسنم دارم

همشم مسخره میکنن منو اعصابمم داغون شده

ولی خب طبیعیه

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
وقتی تو فکرت و ذهنت همین قدره و فکر میکنی در حد مسائل جنسی هستی من چه حرفی بزنم؟ همراه و دوست و حما ...

شما درک نمیکنیییی وقتیییی طرف تو چشم من زل زد و گف 

تو خیلییی خوبیی خیلیی پایه ای خوش اخلاقی یی صبوری نجیبی

خانوادت خوبن

ولی من ننیتونم بات بمونم دیگه من چ درکی از این چیزا میتونم داشته باشم!؟ 

صدبار مشاور بش گف این دختر همه جور ره خوبه فقط ی مورد بد داره احمقی طلاق بگیری ولی نخواست منو چ حسی میشه ادم

فک کن اون همه پروسه طولانی ک از یه پسندیدن ساده شروع میشه خواستگاری عقد تااااااا زیر یه سقف رفتن رو ...

وقتی ادمتو نشناسی همین میشه دیگه وقتی نسنجیده بله رو بگی اره باید منتظر باشی باید منتظر هر چیزی باشی 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
شما درک نمیکنیییی وقتیییی طرف تو چشم من زل زد و گف  تو خیلییی خوبیی خیلیی پایه ای خوش اخلاقی ی ...

یعنی مشاور هم به ترک های پوستی تو گفت یه مورد بد داری؟؟؟😐

یعنی الان همه ی ماها مورد دار هستیم؟؟😐🚶‍♀️😑

2706