2737
2734
عنوان

کیا دختره موفرفری دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 50 پست
همین کارو میکنم ولی خب بدش میاد موهای دوستاش صافه و لخته این میگه چرا برامن اونجوری نیس...سر شونه کر ...

واسه همون دیگه بچه حق داره منم تو بچگیم متنفر بودم از موهام خشک شونش نکن بیرون حموم دردش میاد بهش بگو اتفاقا تو تکی بین بقیه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واسه همون دیگه بچه حق داره منم تو بچگیم متنفر بودم از موهام خشک شونش نکن بیرون حموم دردش میاد بهش بگ ...

اتفاقا کل همسایه هامون بهش میگن مو فرفری خیلی خوششون میاد از دخترم ولی این انگار دارن میکشنش

خسته از زندگی .....
2742
موهای دخترمنم فره ۵سالشه....هیچککککککککس تو خانوادهامون موهاش فر نیس..نمیدونم این ب کی رفته خودش متن ...

گره باز کن فیروز بزن بعد آروم آروم شونه کن منم موهام فره میدونم چی میکشه

خیس اصلا شونه نکن چون همه موهاش کنده میشه

حموم بردی هم نرم کننده بزن انگشتاتو بزار لای موهاش تا گره ها باز بشن

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
مرسی عزیزم از راهنمایت

سعی کن موهاشو بعد شونه ببافی تا کمتر گره بخورن

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
مرسی عزیزم از راهنمایت

مثلا بافت تیغ ماهی از کف سر خیلی خوبه قشنگم میشه من موی دختر بزرگمو همین مدلی میبافتم ذوق میکرد

2740
مثلا بافت تیغ ماهی از کف سر خیلی خوبه قشنگم میشه من موی دختر بزرگمو همین مدلی میبافتم ذوق میکرد

باورت نمیشه...دخترم انقققققققققققققققد ایراد میگیره ب هیچ صراطی مستقیم نیس این....تهش باز میزاره میمونه ...بخوامم شونه کنم بساط گریه داره 

خسته از زندگی .....
باورت نمیشه...دخترم انقققققققققققققققد ایراد میگیره ب هیچ صراطی مستقیم نیس این....تهش باز میزاره میم ...

کوتاه کن 

دختر من مو فرفری ولی موهاشو کوتاه کردم خیلی بلند بود اذیت میشد چون ۵ سالشه موی فر هم خیلی رسیدگی میخ ...

کوتاهشم انگشت پیچ کن یا با برس دنمن استایلش کن از بلند ناز تره تو ایستا پیجه فرفری لایف استایلو فالو کن بهت یاد میده 

2706