2737
2739
عنوان

خانمای متاهل لطفا میاین...

| مشاهده متن کامل بحث + 4829 بازدید | 144 پست
گاهی اوقات تو برو سمتش

همیشه اون میاد من نمیتونم، من حتی ذره ای آرایش یا لباس چی و... از اینکارا ام نمیکنم حوصلشم ندارم من چجوری برم سمتش

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
من نمیتونم چجوری وحشی باشم من اصلا  کاری بلد نیستم 😅 شوهرم یبار میگفت هرچی بلدی اصلا هر کار بل ...

وحشی شدن کار نداره 

بزنش گازش بگیر موهاشو بکش یا فیلم اموزشی ببین

😂😂😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

هیچ وقت موفق نمیشی و اینو بدون که بی رودروایسی بهت میگم تازه بدتر هم میشی تا زمانی که خودت خودت رو ا ...

بله حرفاتون واقعا آرومم کرد 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
همیشه اون میاد من نمیتونم، من حتی ذره ای آرایش یا لباس چی و... از اینکارا ام نمیکنم حوصلشم ندارم من ...

خب همبن نشون میده میلت پایینه

لباس و اینا دیگه چرا تو که هنوز جوونی باید ارایش کنی لباس خوب بپوشی😍

تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی:)میشه برام دعا کنی دانشگاه مد نظرم قبول بشم
2742
یبارم تو برو سمتش بزار یکم امیدوار بشه

به چی امیدوار بشه من که هر موقع خواسته در اختیارش بودم دیگه چی میخواد 

وحشی شدن کار نداره  بزنش گازش بگیر موهاشو بکش یا فیلم اموزشی ببین 😂😂😂

یا خدا 😅 آخه بهم نمیاد از اینکارا کلا مظلوم و آرومم تو خونه ام همیشه بیبی صدام میزنه از بس کارای بچگونه ای میکنم 💔

خب همبن نشون میده میلت پایینه لباس و اینا دیگه چرا تو که هنوز جوونی باید ارایش کنی لباس خوب بپوشی😍

آخه میترسم بدتر بشه تو رابطه چون همین جوریش نمیشه جلوشو گرفت 

2740

گازش بگیر لباسی جذاب خاب بپوش همش ارایش کن واقعا شوهرا دوست دارن زنشون این کارا رو کنن من خودم بدن سالم روی شوهرم نذاشتم از بس گازش گرفتم 🤣🤣دیگ بهم میگه گربه وحشی 😂😂😂😂

عروسک خانم اگه دوست داری ومیتونی ادامه تحصیل بده برو دانشگاه.تو هم قلمبه سلمبه حرف بزن برخورد باکلاس ومنطقی رو یادبگیر کم کم عادت میکنی با اینجور رفتارها.از سر وکول شوهرت بالا برو همش باهاش شوخی بکن.اتفاقا مردا از زن بچه سال به شدت خوششون میاد.انقدر هم در مورد همه چیز از شوهرت نظرخواهی نکن .محکم باش به خودت اعتماد داشته با.فعلا وحالا حالا ها به فکر بچه نباش.هرکی گفت بچه بیار بگو خودم حالا بچه هستم.روزی یه نصف قاشق قاشق چایخوری سیاهدانه رو بریز دهنت بجوی وقورت بده به شدت میل جنسی رو بالا میبره.گاه گداری که میری بیرون یه ش و رت وسوتین خوشکل واسه خودت بخر.توی خونه خوشکل بگرد.اگه شوهرت میگه بخاطر تو فلانی وفلانی رو پروندم یعنی تو براش اهمیت داشتی ودوست داشته که باهاشون ازدواج نکرده.راز دلت رو هرگز وهرگز به خانواده شوهرت نگو.

https://eitaa.com/joinchat/892535157Cc6bb3bfaec

اگه ایتا داری این کانال خیلی خیلی رضایت داشته 

موشک به چه دردی میخوره ؟                        +اونهایی که دهن گشادی دارن و هروز یه تهدیدی میکنن یه مقدار میدوزه اینهارو😂(سردار حاجی زاده😎)
گازش بگیر لباسی جذاب خاب بپوش همش ارایش کن واقعا شوهرا دوست دارن زنشون این کارا رو کنن من خودم بدن س ...

چقد خوب 

من نمیتونم، یک سال گذشت و چیزی درست نشد. 

واقعا دیگه حوصله اینکارام ندارم انگار دیگه شوق واسه چیزی ندارم خودم حس میکنم لاقل اگه بچه ای میوردم اوضاع بهتر میشد اما فکر نمی‌کنم اینکارم بتونم انجام بدم چون چیزی از بچه داری ام نمیدونم. مادرم واقعا پشت دختراشو خالی میکنه و حتی آخر هفته یه سر برم خونشون منت میبره با اینکه خودم هر وقت برم شوهرم کلی خرت و پرت می‌خره میبرم همرام اونجا. یه زمان خیلی تو خودم بودم شوهرم گفت میخوای بری چند روز پیش آبجی داداشات. اما من چون از بس مادرم منت میبره قبول نکردم به شوهرمم روم نشد واقعیتو بگم. ابرو خودم بیشتر میرفت 

2706