2737
2734

طلاهارو اون خریده بود .منم فروختم پارسال.سکه داشتم فروختم اگه الان میموند ۲۰۰تومن میشد .ولی من همشو ۴۰تومن فروختم.اخرشم شوهرم نموند پول رهن و گرفت رفت

یعنی طلاق گرفتین؟ 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم 🥺

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
2740

چ کار احمقانه ای کردی عزیزم، الآنم افسوس خوردن گذشته فایده ندارن و روح و جسمتوخراب میکنه، کاش بقیه اینکارو‌بکن

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

اگر طلاهای من بود الان نزدیک ۷۰۰ تومن بود

همه رو فروختم دادم مادرشوهر 😊

از بابت بدهیه شوهرم به مادرش که هییییچ ربطی به من نداشت...

جالب اینجاست الان یادش نیست میگه کیییی؟؟؟؟؟

بسکه جیگر منو پسرشو خون کرد سال ۸۵ شیش تا النگو یه دستبند خیلی سنگین چهار پنج تا انگشتر سه تا گردنبند دو جفت گوشوار فروختم و دادم بهش ....

هرچی طلا داره از پول منه ولی یادش نیست....

انشالله خدا جبران میکنه برامون عزیزم تنت سلامت باشه

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706