2737
2734
عنوان

تورو خداحواب بدید مورچه زندگیمو نابودکرده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 32 پست
برو سم فروشی   میتونی پودر بگیری که با آب قاطی کنی خمیر بشه بزنی . یا کابیت چوبی هست سمپاشی ک ...

باباپر وسایل خوردنی صررداره سم براخودمم بدنمیتونم ازخونه بیرون برم بعدش نیمتونم شستشو کنم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته بعد سم پاشی ی مدت نمیتونی خونه باشی

من استراحتیم همش خونم بعدشم نمیتونم شستشو کنم‌خونرو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2742
اره براخودمم عجیبه قبلامورجه قهوه ای داشتیم زدم نابودشدن جندساله نمیدونم ایناچرانمیمیرن وقتی یمزنم ه ...

زن داداش من از پودر مورچه که بازار هست استفاده میکنه زیر سینک زیر فرش و موکت و اطراف دیوار میریزه میمیرن ی عالمه مورچه‌ه بعد چند وقت جارو میکنه دوباره میریزه دوباره همین .. اونم ۱ ساله اما فقط این جواب داد

زن داداش من از پودر مورچه که بازار هست استفاده میکنه زیر سینک زیر فرش و موکت و اطراف دیوار میریزه می ...

اسم نداره پودرش عکس‌نداری ازش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها راهی که خودم ازش نتیجه گرفتم.سم کامن زدم.عالیه.اگر لونشو بلدی بزن تو لونه اگر نه دورتا دورخونه ...

یه سوال دارم. اسپری کامن که بزنیم بعد خشک شدن باید تی بکشیم؟ یعنی خطرناک نیست که بچه دست بزنه؟

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
باباپر وسایل خوردنی صررداره سم براخودمم بدنمیتونم ازخونه بیرون برم بعدش نیمتونم شستشو کنم

خب هر جور حساب کنی همه اینا سم هستن .. البته از کامن که بهتره  خمیر کنی بزنی میگم بهتره از سم فروش بخای ی بی  بو  و ضررش کم هست بده بهتون 

2738
چه پودری عکس‌داری

یه پودری بود پودر سوسک کش بود یا پودر مورچه دورتادور خونه می زدیم زیر فرش ها

اگه بچه دارید مراقب باشید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
نه طی نکشید تا دوماه اثرش میمونه.خطرناک نیست با دست زدن مگه اینکه زبون بزنه

آهان مرسی عزیزم.. چون منم تازگیا خیلی مورچه داره خونم میخواستم فردا چهار طرف خونه رو اسپری بزنم و تا غروب برم خونه مادرم گفتم نکنه بعدش خطرناک باشه برا بچم

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است....
فردا ازش میپرسم بهتون میگم چشم. ولی میدونم از همین پودرایی که برا سوسک هست برا مورچه هم هست . عطاری ...

اگه‌بکش‌بکش‌باشه خودم دارم‌ بقیه بودبهم‌بگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706