2737
2739
عنوان

کجایین دخترا🔊

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 96 پست
😂😂😂😂تاپیک نزدیم والا تگت کنیم ماهم زیاد نمیایم من مسافرتم زری هم سرما خورده  از مریم ی دو ...

اها

خوشبگذره عزیزم

انشاءالله بهتر باشه 

حالا ببینیم مریم میاد اینجا یا نه 

منم مامان بزرگم رفتن سفر 17 روزه ندیدمشون🗿

شنبه میان و من خیلی خوشحااااالممم😍😍

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هستی ولی هنوز یخم زیاد باهات اب نشده😂😂😂 به وقتش منو ببینی فرار میکنی😂😂😂

😂😂😂😂😂😂بیا اتیش بیارم یختو اب کنیم🔥🔥😂

فرار نمیکنم میرم بالای درخت😂

من نمیتونم بد باشممم من کل بدنم قلبه❤🙃  سلامت  باشید😂🤣
عههه منم دیدی 😝😜

من معمولا اوج اسمانو میبینم تو تاپیکا

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
2728
😂😂😂😂😂😂بیا اتیش بیارم یختو اب کنیم🔥🔥😂 فرار نمیکنم میرم بالای درخت😂

نه خودش داره آب میشه😂😂💔

بیا بریم پشت دیوار خیلی وقته نرفتیم😂😂😂

اها خوشبگذره عزیزم انشاءالله بهتر باشه  حالا ببینیم مریم میاد اینجا یا نه  منم مامان ب ...

فداتم ک عزیزمی 

عهههههههه ماشالله ۱۷ روز😂😂من ی دو هفته ای هست رفتم شیراز 

فردا پس فردا برمیگردم 

ایشالللع بسلامتی 

عیدی هاتو چیکار کردی 😂😂بیا نصف نصف

من نمیتونم بد باشممم من کل بدنم قلبه❤🙃  سلامت  باشید😂🤣
2740
2706