2733
2734
عنوان

کجایین دخترا🔊

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 96 پست
😂😂😂😂تاپیک نزدیم والا تگت کنیم ماهم زیاد نمیایم من مسافرتم زری هم سرما خورده  از مریم ی دو ...

اها

خوشبگذره عزیزم

انشاءالله بهتر باشه 

حالا ببینیم مریم میاد اینجا یا نه 

منم مامان بزرگم رفتن سفر 17 روزه ندیدمشون🗿

شنبه میان و من خیلی خوشحااااالممم😍😍

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه هستی ولی هنوز یخم زیاد باهات اب نشده😂😂😂 به وقتش منو ببینی فرار میکنی😂😂😂

😂😂😂😂😂😂بیا اتیش بیارم یختو اب کنیم🔥🔥😂

فرار نمیکنم میرم بالای درخت😂

من نمیتونم بد باشممم من کل بدنم قلبه❤🙃  سلامت  باشید😂🤣
عههه منم دیدی 😝😜

من معمولا اوج اسمانو میبینم تو تاپیکا

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
2728
😂😂😂😂😂😂بیا اتیش بیارم یختو اب کنیم🔥🔥😂 فرار نمیکنم میرم بالای درخت😂

نه خودش داره آب میشه😂😂💔

بیا بریم پشت دیوار خیلی وقته نرفتیم😂😂😂

اها خوشبگذره عزیزم انشاءالله بهتر باشه  حالا ببینیم مریم میاد اینجا یا نه  منم مامان ب ...

فداتم ک عزیزمی 

عهههههههه ماشالله ۱۷ روز😂😂من ی دو هفته ای هست رفتم شیراز 

فردا پس فردا برمیگردم 

ایشالللع بسلامتی 

عیدی هاتو چیکار کردی 😂😂بیا نصف نصف

من نمیتونم بد باشممم من کل بدنم قلبه❤🙃  سلامت  باشید😂🤣
2738
2706