2733
2739

الوورا و عسل عاالیه.من یه هفتس استفاده میکنم نتیجه شو دیدم هم صورتم خیلی نرم شده هم صاف.کسی خواست استفاده کنه قبلش ببینه حساسیت نداشته باشه.به اکثر پوست ها سازگاره:)

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری بزنیم؟

الوورا برگشو بگیر داخلش ماده ژل مانند هست شبا بزن به صورتت صبح بشور.عسل هم چون کثیف کاری داره وقتی حموم میرم میزنم به صورت و بدنم.الوورا هم تو حموم میزنم.البته دوتاشو باهم نمیزنم یبار الوورا یبار عسل

بارون اومد و یادم داد تو زورت بیشتره ممکنه هر دفعه اونجوری که میخواستی پیش نره خاطره هام داره خوابو میگیره ازم دوری و دیگه من ته دنیا قلبت نوک قله ی قافه:)
همون گیاه آلوئه ورا؟

بله

مچکرم

خواهش میکنم  

2738