2737
2739

سلام بچه ها ..من مدام در حال مقایسه زندگی خود با بقیه هستم..الان مجردم سنم بالای ۳۰..تو فامیل یکی که ازدواج کنه حالم بهم میریزه همش میگم فلانی هم با موقعیت خوب ازدواج کرد و..من موندم و..مدام میرم به گذشته که چرا انتخاب رشته خوبی در دبیرستان نداشتم و..الان بیکارم..خلاصه حالم خیلی بده ..کسی هست مثل من باشه؟ بچه ها دارم روانی میشم..تنهایی خیلی آزارم میده..دعا کنین حالم خوب شه..زندگیم شده در از حسرت و مقایسه خودم با بقیه..میترسم از آینده ..کاش زمان متوقف بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط و فقط هراحطه و هر زمان پشیمونم از ازذواجم  کاش میشد برگردم به ده سال پیش لعنتی

چرا پشیمونی؟ من میگم کاش تجربه ازدواج هرچند بدشو داشتم..از مجردی حالم بهم بخوره..همه میزارن ادمو زیر ذره بین 

2731
چرا پشیمونی؟ من میگم کاش تجربه ازدواج هرچند بدشو داشتم..از مجردی حالم بهم بخوره..همه میزارن ادمو زیر ...

وای تو خیلی ناشکری نزن این حرفو

حاضری با یکی ازدواج کنی ک معتاد باشه حلقه ازدواجتو بخاطر مواد بفروشه ؟ یا یکی ک گنده دماغ و بد دهن باشه؟؟ 

کاربری جدید نیستم از سال ۹۸ تشریف دارم تو سایت😁 ب دلایلی کاربریم تعلیق کردم
وای تو خیلی ناشکری نزن این حرفو حاضری با یکی ازدواج کنی ک معتاد باشه حلقه ازدواجتو بخاطر مواد بفروش ...

نه حاضر نیستم..ولی خب تو این مورد میتونی از مردم قایم کنی..نه اینکه زیر ذره بین بزارن فلانی حتما مشکلی داره که ازدواج نمیکنه! خیلی بده اینجوری

2740
نه حاضر نیستم..ولی خب تو این مورد میتونی از مردم قایم کنی..نه اینکه زیر ذره بین بزارن فلانی حتما مشک ...

ن عزیزم اشتباه نکن تو نمیتونی قائم کنی مجبوری یا طلاق بگیری یا تا آخر عمرت تو حقارت و بدبختی زندگی کنی حرف مردم زر مفتی بیش نیست من ۱۶ سالم بود ک بابام پیش فامیلا گفت تو خونه موندی!!! ۱۸ سالم بود ک همسایمون گفت اگه الان ازدواج نکنی باید با پیرمرد ازدواج کنی !!! 

خیلی دلمو سوزوندن ولی ب حرف کسی گوش نکردم 

ازدواج نکنی ی درد داری بکنی هزار درد اینو یادت نره 

تو اوج جوونی بودم فامیلمون ب مامانم گفت حتما دخترت خواستگار نداره ک ازدواج نکرده🙄🙄

کاربری جدید نیستم از سال ۹۸ تشریف دارم تو سایت😁 ب دلایلی کاربریم تعلیق کردم

کاش برگردم اردیبهشت ۴۰۱ یا ۴۰۲ فرودینش بیشتر خواهرم رو دکتر میبردم و زودتر میبردم تهران یا شیمی درمانی میکردمش ۴۰۱

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم