2733
2734
عنوان

حرفم انقدر بد بوده اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 37 پست
چرا اینو گفتی

خیلی مسائل جنسی پیش میکشید 

خیلی هم لمسم میکرد

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم اتفاقا بجا گفتی 

قطعا یچیزی گفته که اینجوری جواب دادی 

پس باکسی که رک ‌و بی پرده حرف میزنه باید جدی بود 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2742
بنظرم اتفاقا بجا گفتی  قطعا یچیزی گفته که اینجوری جواب دادی  پس باکسی که رک ‌و بی پرده ح ...

اخه خیلی حرفای جنسی میزنه

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2740
خیلی مسائل جنسی پیش میکشید  خیلی هم لمسم میکرد

راحت میتونستی بگی خوشم نمیاد نباید اینطوری حرف میزدی

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
مگه اون چی گفته بود که تو در جوابش این حرفو زدی؟

رابطه جنسی نخواست 

ولی همه اش ذهنش ۷۰ درصد درگیر این مسئله است

منم قوانین خودمو دارم

خب اگه اینطوری بوده الان قضیه فرق کرد حق داشتی ناراحت بشی ولی یه جور دیگه باید حرفت رو میزدی ولی ...

ناراحت که نیستم

ولی خب باید جور دیگه میگفتم

2706