2737
2739
منم بچه دوست ندارم و توافقم با همسرم هم این بود که بچه نداشته باشیم پس درکت میکنم اما عزیزدلم الان ب ...

اره واقعا خیلی خستم دوس دارم یکسال بخوابم بدون دغدغه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوتا بچه همشیر داشتی تا حالا که بزرگ بشن؟ اگه نداشتی پس نمیدونی چه سخته 

دوتای اولی من یکسال و چهار ماه فاصله دارن .. سه تا دارم .. کاملاااا درک میکنم که چقدر سخته .. تازه اطرافیان ب من میگن وای چ خوب و زود بچه هات بزرگ شدن راحت 😱🙆🤣 بچه هام بیرون خونه آنقدرررر مودب و آروم و فرمانبردار میشن که همه غبطه اشون میخورن . تو خونه پوست منو کندن 😭

2742
نه یکیش دختره .فقط میگه بابا جون .بخدا حتی نفرینمم میکنه رودرو..هیچی واسشون کم نمیذارم تفریح بیزون خ ...

دیگه وجودشون از حضور ما مادر ها اشباع شده . واسه همین دلشون بیشتر باباهاشون میخاد .. 

اره واقعا خیلی خستم دوس دارم یکسال بخوابم بدون دغدغه

حق داری واقعا بچه های پشت سرهم بزرگ کردنشون سخته.ادم وقت رسیدن به خودش رو نداره همه زندگیش رسیدگی به بچه ها میشه

خواهر من مثل شماست و دقیقا حالت رو متوجه میشم

2740
ممنون که درکم میکنی😖🥺😣 من خیلی فشار رومه

خواهش میکنم عزیزم. ببین گلم کتاب خون یا موسیقی گوش بده . ترانه بذار برو وسط سالن برقص بچه ها رو هم ببر با خودت هم حالت بهتر بشه هم انرژی اونا تخلیه بشه .. مسابقه نقاشی بذار براشون برن بشینن بکشن هر کدوم ی ور خونه بالاخره ی دوساعتی ارومن جایزه هم ی خوراکی چیز کوچیک بذار .. من خودم گاهی از این حرکت ها میزنم یخورده اوضاع خونه و خودم بهتر میشه ..