2733
2734
عنوان

دختر عموم رفته با یه آمریکایی ازدواج کرده😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3498 بازدید | 115 پست

بدت نیاد کلی میگم! اگه حسود نباشی بهترش گیرت میاد😄

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دخترخاله منم عروسی یکی از فامیلا یه خانواده دیدنش...خانوادهه تاجر ، پولدار بعد پسرشونم ایرانی بود که آلمان بدنیا اومده بود و اونجا بزرگ شده بود ، ازدواج کرد و رفت کلا😁

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
اگه اون پسر درست حسابی بود ازهمون امریکا زن میگرفت

الله اکبر

قضاوت نکننننننن تهمت نزنننن

تازه زن ایرونی تکه💃🏻

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2738

خیلی از این پسرهای خارجی که فکر می‌کنین بهترینن، دخترهای خودشون باهاشون ازدواج نمیکنن ، یعنی از نظر شما چون مال فلان کشوره دیگه یعنی تموم! ولی ممکنه مثل خیلی از پسرهای ایرانی مشکلاتی داشته باشن و واقعا همه چیز تموم نباشن!

دقیقا چه چیزش تکه؟مگه زن ایرونی هم مونده؟همه جارو نگاه میکنم چیزی جز فیلم ترکیه نمیبینم 

شما فکر کنم با عالم و آدم مشکل دارید

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
اگه اون پسر درست حسابی بود ازهمون امریکا زن میگرفت

چه ربطی داره

الان اگه پسرای ما برن خارجی بگیرن یعنی درست حسابی نیستن؟! 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2706