2733
2739
عنوان

واقعن متاسفم ب ازدواج من که رسید هیچکی نظر نمیده:)))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایبابا تعطیل نمیکردین برمیداشتم ب جون نینی یار؛)

خو الان بردار خواهر من تو مال منو گفتی ۷میل بردار 

من می‌دونم تو امسال مال من میشی دلبر من دور چشای نازت بگردم🧸♥️
2742

چند سالته اخه!  این کار نمیشه اصلا 

تا به بلوغ فکری نرسیدی ازدواج نکن

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

بگو خانمم

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2740

تاپیک تو خوندم

خب شرایطش چیه‌؟

زندگی مشترک بالا و پایین زیاد داره میتونید از پسش بر میاین؟!

یعنی چی به جای تو درس میخونه

‌‌< حالِ بُحران زده‌ام معجزه می‌خواهد و بس!
اخه اون گفته جام درسم میخونه خودت نگاه کن عکس گذاشتم بی انصافی نیس باهاش ازدواج نکنم؟

عکسش کجاست

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)
اخه اون گفته جام درسم میخونه خودت نگاه کن عکس گذاشتم بی انصافی نیس باهاش ازدواج نکنم؟

نهههههه عشقم بی انصافی نیست اصن 😂😂 بذار حالا جات بخونه ، فقط مردی خوبه که به جات باردار بشه ،شوخی میکنم ،ایشالا تاپیکت طنز باشه ولی دمت گرم کلی خندیدم 

نه دیگه باید تو اون تاپیم میبود😔🥀الان راجب ازدواجم نظر بده

باشه 

بابا من خودم یکی باید بیاد نظر بده منم کلاس یازدهمی ام چی می‌خوام بگم وقتی چیزی نمیدونم

من می‌دونم تو امسال مال من میشی دلبر من دور چشای نازت بگردم🧸♥️
2706