2733
2734
عنوان

یه سوال🥺

55 بازدید | 4 پست

من بالای سینه هام یعنی نزدیک اون وسطش بالاش دونه های قرمز کوچولو کوچولو زده مثل جوش

تاحالا اینجوری نشده بودم

حقیقتا این هفته یکی دو هفته رفتم شمال 

فک کنم به خاطر رطوبت باشه قبلا یادمه رو صورتم میزد

ولی الان تو گوگل خوندم سرطان سینه این علائم داره😐

ترسیدم گفتم بپرسم تاحالا به خاطر حساسیت اینطوری شدید؟😐

اسی با اجازه

لطفا سه تا تایپک اخرمو گزارش بزنین پاک بشه منم براتون توحید میخونم لایک کنین بفهمم ک زدین براتون توحید بخونم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕

کاری به سرچ گوگل نداشته باش

اما احتیاط برو به یه پزشک متخصص نشون بده

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گوگل علت ابریزش بینی هم میزنه سرطان

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•|