2733
2734
عنوان

رفتار فروشنده 🤨🤨😐

134 بازدید | 12 پست

سلام دخترا من رفته بودم خرید بعد موقع حساب کردن نمیدونم چرا یذره کارش طول کشید من دقت نکردم ولی خواهرام میگن دو تا رسید گرفت اسمو فامیلتو نوشت رو یکی از رسیدا ک پیش خودش نگه داشت ـــ 😐😐😐 کسی میدونه ممکنه چیکار کرده باشه؟   پیش اومده براتون؟  :| 

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره رسیده پذیرنده ورسیدفروشنده بوده اسمتم فکرنکنم نوشته باسه مگرمشتری باشی قسطی خریدکنی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2728

اسی با اجازه

لطفا سه تا تایپک اخرمو گزارش بزنین پاک بشه منم براتون توحید میخونم لایک کنین بفهمم ک زدین براتون توحید بخونم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
شاید شاگرد بوده بعدا نشون صاب کارش بده

والا شک دارم اسمو فامیلو چرا میخاد ـــ 

سنشم به شاگردی کردن نمیخورد 

وضع ظاهر و مغازشم دربو داغون 😭 خیر سرش طلافروش بود

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
اره رسیده پذیرنده ورسیدفروشنده بوده اسمتم فکرنکنم نوشته باسه مگرمشتری باشی قسطی خریدکنی

والا ثبتن اسم فامیل

بقیه کاسباک اینطور نمیکنن 

کارتمم صبح عوض کردم حوصله ندارم برم بانک😭

والا ثبتن اسم فامیل بقیه کاسباک اینطور نمیکنن  کارتمم صبح عوض کردم حوصله ندارم برم بانک😭

طلافروش مشخصه دگه برای اینکه بدونه بکی فروحته لازمشونه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738
والا شک دارم اسمو فامیلو چرا میخاد ـــ  سنشم به شاگردی کردن نمیخورد  وضع ظاهر و مغازشم د ...

واااااا حالت خوبه طلا فروشی بوده دیگه، معلومه که باید دفاترش به نام باشه حتی کد ملی هم میگیرن بعضیاشون، خدایی حالتون خوبه؟؟؟؟

واااااا حالت خوبه طلا فروشی بوده دیگه، معلومه که باید دفاترش به نام باشه حتی کد ملی هم میگیرن بعضیاش ...

برا خریدای سبک حتا؟؟؟  

دو تا پارسیان گرفتم.. 

دفاترش بنام باشه یعنی چی؟ 

حیف وقت

چرا

حیف وقت

اگه اعصاب نداری کلا اظهار نظر نکن اینجا سایت گفتگوعه ممکنه حرف؛  حرف بیاره😂