2737
2739
عنوان

کنار امام رضا هستم اما نمیدونم چرا دلتنگم نمیدونم چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 151 پست
سلام بله چشم گلم 

چشم تون بی بلا

«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهای شان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهران شان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.   ✨حسینِ زمانه مهدی (عج) است، امام مان را یاری کنیم✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به امام رضا بگو، منم بطلبه، خیلی دلتنگشم 😭😭 خیلی روحیم داغونه فقط خودش میتونه کمکم کنه

انشالله خدا به قلب مهربونتون نگاه کنه 

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2731

ت رو به امام جواد دعا کن کمکم کنه امام رضا کنکور قبول شم امسال

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
قبول باشه التماس دعا  لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین اسمش مریم🌱🙏

مریم جان 

انشالله ضامن آهو ضامن سلامتی مادرتون بشه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

میشه بگی منو دعا کنه بگو حاجتمو بده اون نذر رو شبی میدم که لباس سفید پوشیدم اومدم پابوسش 😢🙂💔

من می‌دونم تو امسال مال من میشی دلبر من دور چشای نازت بگردم🧸♥️
2740
ت رو به امام جواد دعا کن کمکم کنه امام رضا کنکور قبول شم امسال

انشالله انشالله انشالله

التماس دعا برام حسابی دعا کن امسال تیزهوشان قبول بشم 

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️
سلام لطفا خیلییییی ازشون بخواه برام اون طوری که میخوام همین روزا بختم پیش خدا باز کنه  مم ...

انشالله 

التماس دعا برام حسابی دعا کن امسال تیزهوشان قبول بشم 

انشالله

دعامون کنید  ما که 10 ساله با 2000 کیلومتر فاصله قسمتمون نشده بیایم حرمش... خودشم انگار مایل ن ...

با این شماره تماس بگیرید باهاش صحبت کنید

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
2706