2733
2739
عنوان

کنار امام رضا هستم اما نمیدونم چرا دلتنگم نمیدونم چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 151 پست
التماس دعای فراوان الله پشت و پناهت باشه

فدای محبتتون گلم

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

خدایا ، دارم فراموشش میکنم ، فراموشش هم کردم دیگه تقریباً ، ولی اگه به صلاحمه و میتونی طبق خواسته دلم به من بدیش ، لطفا به حرف استارتر این تاپیک گوش بده و بهم برشگردون ، دلت نمیخواد هم که هیچی ، حتما چیز بهتری واسم در نظر داری 🙂

خانومی اسمم زهراست ، اگه کامنتمو دیدی دعا کن واسم

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خدایا ، دارم فراموشش میکنم ، فراموشش هم کردم دیگه تقریباً ، ولی اگه به صلاحمه و میتونی طبق خواسته دل ...

زهراجان دعامیکنم هرآنچه درقلب داری وبه صلاحته بهش برسی

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2738
میشه  از امام رضا خواهش کنین  الهه بره کربلا💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

انشالله عزیزم

زهراجان دعامیکنم هرآنچه درقلب داری وبه صلاحته بهش برسی

مرسی ازت بانو ❤️

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
زیارات قبول باشه عزیزم میشه با این دل شکستت برای درمان بیماریم دعا کنی؟

حتما گلم 

انشالله ضامن آهوضامن سلامتیتون بشه

2706