2733
2734
عنوان

کنار امام رضا هستم اما نمیدونم چرا دلتنگم نمیدونم چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 755 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعامون کنید  ما که 10 ساله با 2000 کیلومتر فاصله قسمتمون نشده بیایم حرمش... خودشم انگار مایل ن ...

عزیزدلم محاله که امام رضاجانم نخواد باشما دیدارکنه محاله اونها هیچ فرقی بین مانمیذارن وبه ی چشم مارومیبینن 

دعا میکنم به زودی عطرحرم آرامش حرم زیبایی صحن ها نصیبتون بشه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

عزیزم فکر کنم تو یه تاپیکت منم بودم و پیام گذاشتم خونه میخاستین تو مشهد بگیرین اگه اشتباه نکنم.‌ . التماس دعا .‌‌‌‌از آقا امام رضا بخاه این سال برام بهترین ها باشه و رسیدن به خواسته های خودم و بچه هام.‌🙏🙏🙏

2728
ممنون عزیزم انشالله خدا هرچی دوست داری بهت بده

همچنین گلم

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

اگه خواستی برا حال دل منم دعاکن

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

توروخدا دعا کن عشقم آزاد شه ب هم برسیم 

اسمم ایلین🙃

بی تو ثانیه هایم بوی دلتنگی میدهد🙂💔 #بهیادتم:)#سیاه ترین قلب ماله منه🙃💔#برگرد قلبم🙂🚶🏻‍♀️خدایا علیمو برگردون🙂داستان زندگیمون مثله فرهاد بود ولی هیچ کجاش شیرین نبود🥃
عزیزم فکر کنم تو یه تاپیکت منم بودم و پیام گذاشتم خونه میخاستین تو مشهد بگیرین اگه اشتباه نکنم.‌ . ا ...

انشاللله عزیز دلم 

انشالله امسال بهترین وزیباترین وخوش یمن ترین سال برای خانواده تون باشه

2738
عزیزدلم محاله که امام رضاجانم نخواد باشما دیدارکنه محاله اونها هیچ فرقی بین مانمیذارن وبه ی چشم مارو ...

مرسی

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 

صورتتو با آب سقاخونه بشور انشاالله بهتر میشی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706