2737
2739
عنوان

خانمای باتجربه برا خرید سیسمونی میشه بیاین عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 33 پست
منکه رفتم خرید هم فروشنده هم یه خانومه اونجا بود اصلا نذاشتن حواسمو بفهمم هی نظر میدادن تا دست به ...

من لباساش و‌میخوام سفارش بدم 

گهواره و ساکش و‌حضوری بخرم

منم لجم میگیره خیلی نظر بدن 

دختر خالم تازه زایمان کرده چنددست ساایز صفر خریده بود۳۶هفته ک‌رفت سونو‌دید وزن بچه بالا دکتر گفته بود تا ثقت زایمان۳۸۰۰میشه رفت همه رو‌پس داد سایز یک‌خرید گفت حتی ی دست صفر هم‌نخرسدم چون سایزش نبوده ولی من بازم میارسم ریسک کنم دودست و‌میخرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من لباساش و‌میخوام سفارش بدم  گهواره و ساکش و‌حضوری بخرم منم لجم میگیره خیلی نظر بدن&nbs ...

انشالله تنش سالم باشه عزیزم

آره منم هنوز سرویس ساک و گهواره نگرفتم

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2728