2733
2734
عنوان

اختلافات با شوهرم

149 بازدید | 5 پست

رو رابطه م، زندگیم، خلق و خوی خودم و ارتباطم با خانواده شوهرم اثر منفی گذاشته 

خودم که همش خوابم و بی حوصله 

با شوهرم رابطه سردی دارم 

ارتباط تلفنی با مادر شوهر و خواهر شوهرام کاملا صفر شده 

زیاد خونه مادر شوهرم نمیرم، وقتیم ببینمشون خیلی سرد باهاشون رفتار میکنم

نه اینکه بد رفتاری کنم اما اصلا باهاشون ارتباط نمی‌گیرم 

خیلی دوست دارم ازین حال در بیام ، حداقل تو زندگی متاهلین و در ارتباط با شوهرم 😓

@zanane_motie_ghodratmand

کانال تلگرامی که خودم تاثیر دیدم

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

منم اگه با شوهرم بد بشم همینم 

طبیعی نگران نباش 

بنظرم برو باشگاه یا پیاده روی عصرا 

برای خودت خوش باش منم وابسته شوهرم بودم همش همین حال روزم بود الان اهمیت نمیدم 😂

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اگه با شوهرم بد بشم همینم  طبیعی نگران نباش  بنظرم برو باشگاه یا پیاده روی عصرا  ...

من وابسته ش نیستم 

اما خودم افسرده شدم 

باشگاه ثبت نام کردم 

اما کلا خلق و خوم عوض شده 

شوهرمم کاملا متوجه شده 

2728
من وابسته ش نیستم  اما خودم افسرده شدم  باشگاه ثبت نام کردم  اما کلا خلق و خوم عوض ...

اگه به خودت برسی حالت خوب میشه مطمن باش 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷